Rakieta spada na plac zabaw - WIDEO przyprawia o dreszcze!

2022-05-05 11:56
Rakieta spada na plac zabaw
Autor: https://twitter.com/nexta_tv / pixabay.com Rakieta spada na plac zabaw

Kolorowy plac zabaw, pełen zjeżdżalni, huśtawek i piaskownic, w ułamku sekundy zamienia się w pobojowisko. To skutek trafienia rosyjską rakietą. Szokujące nagranie z kamery monitoringu trafiło do sieci. Znajdziecie je w naszym artykule.

Trwa wojna w Ukrainie. Ofensywa rosyjskich najeźdźców skupiła się na wschodzie kraju. Tamtejsze miasta są bezlitośnie ostrzeliwane przez artylerię. Agresorzy od początku konfliktu twierdzą, że rakiety spadają tylko na cele wojskowe, jednak liczne dowody wskazują na to, że Rosjanom zależy na całkowitym zrujnowaniu miast i zniszczeniu infrastruktury publicznej. Rakiety spadają nawet na miejsca tak dalece niekojarzące się z wojskiem, jak place zabaw. Serwis NEXTA opublikował na Twitterze nagranie z kamery monitoringu umieszczonej przy jednym z placów zabaw w Charkowie. Na kilkusekundowym wideo widzimy kolorowe drabinki, zjeżdżalnie i huśtawki. W ułamku sekundy wszystko spowija ogień, kurz i dym.

Matura dla uchodźców z Ukrainy

Nexta: "Rosyjska armia >>wyzwoliła<< park w Charkowie od placu zabaw"

Wideo opublikowane na Twitterze NEXTY to kolejny dowód na to, że Rosjanie nie przejmują się cywilną infrastrukturą. Krótkie wideo opatrzono sarkastycznym tekstem: Rosyjska armia "wyzwoliła" park w Charkowie od placu zabaw. Nagranie zamieszczamy poniżej.

Wojna w Ukrainie - Rosja atakuje Donbas

Inwazja rozpoczęła się 24. lutego. Najeźdźcy nie odnieśli większych sukcesów w centralnej i zachodniej Ukrainie. Niedawno ich ofensywa skupiła się na wschodzie, w rejonie Donbasu. Najcięższe walki toczą się o niemal całkowicie zniszczony Mariupol i leżące tam zakłady Azowstal.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze