Polska-Szwecja 23.06.2021. Przegraliśmy ze Szwecją 2:3. Dwa gole Lewandowskiego nie pomogły. Polska odpada z EURO 2020

Autor: archiwum serwisu

2021-06-23 20:05

Euro 2020: Polska-Szwecja 23.06.2021. Polscy piłkarze grają w Sankt Petersburgu z reprezentacją Szwecji o awans do 1/8 finału. Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 18.00 Tylko zwycięstwo daje Polakom awans do dalszej fazy turnieju. Jeśli podopieczni Paolo Sousy zremisują lub przegrają to odpadną z Euro 2020. Niestety już w 2 minucie spotkania Szwedzi strzelili gola. Polacy nie zdołali odpowiedzieć. W 60 minucie meczu drugą bramkę strzelił Forsberg. Nadzieję dawały jeszcze 2 gole Roberta Lewandowskiego. Ostatecznie Szwedzi strzelili na 3:2 i wyrzucili Polskę z turnieju.

Mecz Polska - Szwecja 23.06.2021: skrót wideo, wynik, bramki, strzelcy i statystyki, to ważne kwestie dla osób, które nie mogą oglądać meczu Polska Szwecja 23 czerwca 2021 na żywo. Zastanawiacie się, jaki jest wynik Polska Szwecja? Kto stworzył sobie najgroźniejsze sytuacje? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Mecz Polska - Szwecja na Euro 2020 to arcyważny pojedynek, który zaważy na dalszych losach reprezentacji na tym turnieju. Piłkarze Paulo Sousy po przykrej porażce ze Słowacją i zwycięskim remisie z Hiszpanią muszą zdobyć 3 punkty w meczu ze Szwecja. Tylko zwycięstwo z reprezentacją "Trzech Koron" da Polakom awans do 1/8 finału.

MECZ POLSKA - SZWECJA 23.06.2021 WYNIK [KTO WYGRAŁ?]

Wynik Polska - Szwecja 23 czerwca 2021. To najważniejszy mecz polskiej kadry na Euro 2020. To jest mecz o wszystko. To zwycięstwo i trzy punkty dają awans do kolejnej fazy turnieju.. Jaki jest wynik meczu Polska - Szwecja 23 czerwca 2021? Kto wygrał? Na bieżąco aktualizujemy go w tym miejscu.

Polacy ze Szwecją walczą o awans do dalszej części turnieju w takim składzie:

Mecz Polska-Szwecja 23.06.2021. Jaki wynik? Kto strzelił gola? BRAMKI

Mecz Polska Szwecja 23.06.2021. Jak wynik? Niestety już w 2 minucie meczu straciliśmy bramkę. Gola dla Szwecji strzelił Emil Forsberg. A przypomnijmy, że tylko zwycięstwo daje biało-czerwonym wyjście z grupy. Po straconej bramce Polacy zaatakowali. W 18 minucie meczu po rzucie rożnym Robert Lewandowski strzelił w poprzeczkę i to aż 2 razy w jednej akcji! Do końca pierwszej połowy Polacy mocno naciskali i mieli przewagę. Nie udało się jednak udokumentować tego bramką i po pierwszej połowie przegrywamy ze Szwecją 0:1.

Niestety w drugiej połowie drugą swoją bramkę strzelił Forsberg. Czy to już koniec marzeń Polaków o awansie z grupy na Euro 2020? Gola kontaktowego strzelił jeszcze Robert Lewandowski. Chwilę później dorzucił drugiego! Nadzieja była do końca. Ostatecznie Szwedzi strzelili trzecią bramkę i wyrzucili Polaków z turnieju.