Polka zaginęła w Szwecji. Możliwe uprowadzenie

2021-09-28 17:34
Polka zaginęła w Szwecji. Mąż podejrzany o uprowadzenie
Autor: Twitter/Expressen Polka zaginęła w Szwecji. Mąż podejrzany o uprowadzenie

Trwają poszukiwania 32-letniej Polki, która zaginęła w szwedzkim Malmoe. Możliwe, że została uprowadzona przez męża. Policja szuka jej od piątku.

Polka zaginęła w Szwecji

Zaginięcie Beaty R. zgłosiła rodzina, która zaniepokoiła się jej nagłym zniknięciem. Kobieta ostatni raz widziana była w dzielnicy Malmoe Oxie w towarzystwie męża, który ją podwoził.

Jak podała gazeta "Aftonbladet", para była w trakcie rozwodu, a Beata R. starała się o wyłączną opiekę nad dziećmi oraz sądowy zakaz kontaktu ze strony małżonka z powodu gróźb i przemocy, jakich miała doświadczyć. Wniosek o ochronę został jednak odrzucony.

Czytaj także: Kobieta była przetrzymywana i maltretowana przez Tunezyjczyka poznanego przez internet. Uratowali ją śląscy policjanci

Policja za zgodą bliskich opublikowała zdjęcie kobiety, a także zwróciła się z apelem do osób mogących widzieć srebrny samochód Suzuki, model Vitara z 2002 roku. Auto, jak się przypuszcza, ma związek z zaginięciem.

 Od poniedziałku za pomocą helikopterów oraz psów tropiących przeczesywany jest teren pola golfowego w Oxie, gdzie znajdują się zbiorniki wodne. Rzecznik lokalnej policji Nils Norling zapewnił, że "zakłada się, że zaginiona osoba żyje".

Ruszył proces właściciela agresywnych psów, ktore rozszarpały 12-letniego Kamila w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze