Po mieszkaniu biegał SKORPION! Pajęczak ukrył się w torbie podróżnej!

2021-06-15 14:47
Po mieszkaniu biegał SKORPION! Pajęczak wrócił z domownikami z wakacji we Włoszech
Autor: Josch13 z Pixabay

W mieszkaniu jednej z rodzin mieszkającej w Warszawie przy ulicy Szczęśliwickiej znaleziono skorpiona. Interweniował Ekopatrol straży miejskiej - przekazał PAP starszy inspektor Jerzy Jabraszko ze stołecznej straży miejskiej. Domownicy sądzą, że nieproszony i niebezpieczny pajęczak zawieruszył się w bagażu z wakacji we Włoszech!

Do zdarzenia doszło w sobotę. Strażnicy miejscy z Ekopatrolu otrzymali pilne wezwanie do jednego z mieszkań przy ulicy Szczęśliwickiej. Domownik, który powiadomił służby wskazał, że w swoim mieszkaniu zauważyli skorpiona. "Niebezpiecznym gościem zainteresował się pies gospodarzy. Zwrócił uwagę swoim intensywnym szczekaniem" - podał starszy inspektor Jerzy Jabraszko ze stołecznej straży miejskiej.

CZYTAJ TAKŻE: FALA UPAŁÓW w Polsce. Hiszpański upał nadchodzi! Tak GORĄCO jeszcze nie było!

Pajęczak wrócił z nimi z wakacji we Włoszech

Nieproszony gość miał kilka centymetrów i miał się całkiem dobrze. Z relacji mieszkańców wynika, że mogli go przywieźć z wakacji we Włoszech – zaznaczył starszy inspektor.

Dzięki reakcji domowników nikomu nic się nie stało i skończyło się na strachu. Mundurowy dodał, że po odłowieniu strażnicy bezpiecznie przewieźli skorpiona do Centrum CITES działającego przy warszawskim ZOO.

Ogródek działkowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze