Broń, pistolet / zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Pixabay Broń, pistolet / zdjęcie ilustracyjne

Nocna strzelanina w Żyrardowie. Jedna osoba nie żyje

2021-06-03 9:32

Jedna ofiara śmiertelna nocnej strzelaniny w Żyrardowie (woj. mazowieckie). Do zdarzenia doszło ok. 2 w nocy ze środy na czwartek – poinformowała oficer prasowa miejscowej Komendy Powiatowej Policji sierż. Monika Michalczyk.

Jak przekazała Telewizji Polskiej rzeczniczka policji w Żyrardowie sierż. Monika Michalczyk, do tego zdarzenia doszło po godzinie 2 w nocy. W zdarzeniu zginęła jedna osoba. Policja jak na razie odmawia podania szczegółowych informacji. Podkreśla, że postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Według nieoficjalnych informacji, do grupy mężczyzn podjechał samochód, w którym - według nieoficjalnych informacji - było kilka osób. Oddano strzał z pistoletu, który okazał się śmiertelny dla 20-latka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nielegalny towar za ponad 10 mln złotych na Woli
Sonda
Czy chciałbyć aby sztuczna inteligencja działała już w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE