Nocna strzelanina w Żyrardowie. Jedna osoba nie żyje

2021-06-03 9:32
Broń, pistolet / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Broń, pistolet / zdjęcie ilustracyjne

Jedna ofiara śmiertelna nocnej strzelaniny w Żyrardowie (woj. mazowieckie). Do zdarzenia doszło ok. 2 w nocy ze środy na czwartek – poinformowała oficer prasowa miejscowej Komendy Powiatowej Policji sierż. Monika Michalczyk.

Jak przekazała Telewizji Polskiej rzeczniczka policji w Żyrardowie sierż. Monika Michalczyk, do tego zdarzenia doszło po godzinie 2 w nocy. W zdarzeniu zginęła jedna osoba. Policja jak na razie odmawia podania szczegółowych informacji. Podkreśla, że postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Według nieoficjalnych informacji, do grupy mężczyzn podjechał samochód, w którym - według nieoficjalnych informacji - było kilka osób. Oddano strzał z pistoletu, który okazał się śmiertelny dla 20-latka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nielegalny towar za ponad 10 mln złotych na Woli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze