Nie żyje Krzysztof Pachucki z Rolnik szuka żony. Miał 56 lat

i

Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Nie żyje Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony". Miał 56 lat

Nie żyje Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony". Miał 56 lat

2022-06-06 15:20

„Rolnik szuka żony”. Nie żyje Krzysztof Pachucki. Mężczyzna miał 56 lat. Gospodarz wcześniej nagle zniknął z domu, a następnie popełnił samobójstwo. Uczestnika programu „Rolnik szuka żony 8” pożegnała rodzina i bliscy.

Krzysztof Pachucki nie żyje. Mężczyzna uczestniczył w 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Krzysztof pochodził z Mazur, gdzie na co dzień mieszkał. Uczestnik programu „Rolnik szuka żony” miał 56 lat.

To właśnie na planie tej produkcji poznał Bogusię która trafiła do jego gospodarstwa jako jedna z kandydatek. Para wzięła ślub po zaledwie pięciu miesiącach znajomości.

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” nie żyje

Krzysztof Pachucki od lat zmagał się z depresją. Do programu „Rolnik szuka żony 8” zgłosił się z powodu wielkiej samotności, jaka trawiła jego życie. Właśnie tam poznali się Krzysztof z Danusią, a kobieta była świadoma z jakimi problemami mierzy się jej mąż i była dla niego wielkim wsparciem.

Mężczyzna na pod koniec maja w tajemniczych okolicznościach wyszedł z domu i słuch po nim zaginął. Kilka dni później 2 czerwca Krzysztof z „Rolnik szuka żony” popełnił samobójstwo. 

Tajemniczy pogrzeb Krzysztofa z „Rolnik szuka żony”

W sobotę 4 czerwca odbył się pogrzeb Krzysztofa Pachuckiego. Pożegnanie uczestnika 8. edycji „Rolnik szuka żony” miało miejsce w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach. Ceremonia była utrzymywana w największej tajemnicy przed mediami. Swoją wizytę na grobie zapowiedzieli pozostali uczestnicy „Rolnik szuka żony”.

WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]