Nie żyje Krzysztof Liedel! Był prawnikiem i ekspertem ds. zwalczania terroryzmu!

2021-04-18 17:54 DR PAP.
Krzysztof Liedel
Autor: Facebook / Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas Krzysztof Liedel

W wieku 51 lat zmarł prawnik, ekspert ds. zwalczania terroryzmu Krzysztof Liedel - poinformowało w niedzielę Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas, którego Liedel był wieloletnim dyrektorem. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

O śmierci Krzysztofa Liedela poinofmowano na facebookowym profilu Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas.

Odszedł Krzysztof Liedel, wieloletni Dyrektor Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas. Jego energia, chęć działania i charyzma sprawiały, że skupialiśmy się wokół niego szukając przywódcy i przewodnika

We Włocławku podpalono punkt badań COVID-19

Informację o śmierci eksperta ds. terroryzmu przekazał też na Facebooku jego zięć Stanisław Puchniewicz.

Dziś z wielkim smutkiem przychodzi mi zawiadomić o śmierci niezwykłego Człowieka, Męża i Ojca, mojego Teścia – Krzysztofa Liedela. Odszedł dzisiaj wczesnym popołudniem, po ciężkiej walce z chorobą. Na zawsze pozostaną w naszej pamięci wspomnienia wspólnych chwil. Spoczywaj w pokoju Tato. Do zobaczenia

napisał Puchniewicz. Krzysztof Liedel urodził się 25 czerwca 1969 w Warszawie, był prawnikiem, specjalistą w zakresie zwalczania terroryzmu międzynarodowego, doktorem nauk wojskowych. Przez wiele lat był dyrektorem Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas, w przeszłości był też dyrektorem Departamentu Prawa i Bezpieczeństwa Pozamilitarnego Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Liedel w 2015 roku decyzją prezydenta Bronisława Komorowskiego został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi za wybitne osiągnięcia w służbie państwu i społeczeństwu oraz w działalności publicznej i naukowej.

Najnowsze