UFO!

i

Autor: Pixabay.com

Naukowcy zajmą się poszukiwaniem UFO. Tym razem NA POWAŻNIE! Otwierają ośrodek badawczy

2021-06-22 13:50

Czy jesteśmy sami w kosmosie? Czy ktoś obserwuje naszą planetę? Czy w kosmicznej pustce mieszkają jakieś zaawansowane cywilizacje? Być może wkrótce się tego dowiemy. Na 24 czerwca planowane jest otwarcie nowego ośrodka badawczego w prefekturze Fukushima w mieście Iino. Zatrudnieni tam naukowcy zajmować będą się poszukiwaniem UFO.

Ośrodek będzie znajdował się w już istniejącym w tym mieście od 1992 roku centrum poświęconym niezidentyfikowanym obiektom latającym. Jego zadaniem będzie zbieranie dowodów i analiza danych z Japonii i ze świata. Dyrektorem ośrodka ma zostać Takeharu Mikami, redaktor naczelny miesięcznika Mu zajmującego się trudnymi do wyjaśniania zjawiskami.

Miasteczko, w którym otwarty zostanie ośrodek powszechnie znane jest jako japońskie miasto UFO, gdzie rzekomo rejestrowano tajemnicze zjawiska już od lat siedemdziesiątych XX wieku, donosi dziennik.

Miasteczko wierzy, że ośrodek stanie się nowa popularną atrakcją turystyczną. Projekt finansowany jest z budżetu prefektury Fukushima.

W czerwcu ma również zostać opublikowany raport Pentagonu nt. "niewyjaśnionych zjawisk powietrznych", co wzmaga zainteresowanie opinii publicznej tym tematem.

Raport z anteny 22.06, godz.10