Messeneger - wiadomości nie przychodzą. Dlaczego mam brak powiadomień na Messengerze?

i

Autor: canva.com Messeneger - wiadomości nie przychodzą. Dlaczego mam brak powiadomień na Messengerze?

APLIKACJE

Messenger: awaria 2023 - brak powiadomień. Wiadomości na Messengerze nie przychodzą

2023-04-26 14:49

Awaria na Messengerze trwa od kilku tygodni. Choć właściciele aplikacji uznają, że wszystko jest w porządku, to jednak ewidentnie występuje z nią problem. Dotyczy on nieregularnego otrzymywania powiadomień. Co się dzieje z Messengerem? Tłumaczymy to dokładnie na naszej stronie!

Spis treści

  1. Messenger awaria - brak powiadomień
  2. Awaria Messengera 2023 - co się stało?

Awaria na Messengerze dawno nie występowała. Od kilku miesięcy był spokój i nikt nie zgłaszał, iż aplikacja działa niepoprawnie. Aż do teraz. Zazwyczaj, gdy pisaliśmy o tym, że Facebook Messenger nie działa, to problemy dotyczyły wysyłania wiadomości. Nie dało się napisać do znajomego, co pokazywał znacznik, że nasza treść w ogóle nie wyszła z naszego urządzenia. Właściciele komunikatora przepraszali za utrudnienia, tłumacząc, że aktualizują oraz wprowadzają nowe funkcje. Faktycznie tak było i po kilku tygodniach dostawaliśmy czy to możliwość zaszyfrowania naszej korespondencji, zmienienia nicku przyjaciela, nowe emotikony, czy chociażby możliwość usuwania wiadomości. Tym razem wiele osób skarży się, że Messenger nie działa tak jak powinien, a wszystko przez nieotrzymywanie powiadomień lub dostawanie ich niepotrzebnie. Osoby odpowiedzialne za aplikację zapewniają, że wszystko jest dobrze.

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Messenger awaria - brak powiadomień

Messenger nie działa tak, jak powinien, bo od czasu do czasu użytkownicy nie dostają powiadomień o otrzymanej wiadomości. Napiszą do kogoś, wyjdą z aplikacji, a gdy rozmówca odpisze, to o tym nie wiedzą. Nie pojawia się ani dymek czatu, ani powiadomienie w górnym pasku smartfona. Co ciekawe, jednoczesnym problemem są zbyt liczne powiadomienia. Nasz znajomy wysłał do nas 5 wiadomości, ale dymek czatu pokazuje, jakbyśmy dostali np. 67 wiadomości. Pomimo, że zostały wcześniej odczytane. Jedna z internautek napisała: "Ja mam taki problem, że dostaję powiadomienie o nowej wiadomości. Odczytam je, odpiszę, a później wyjdę z Messka. Kilka minut później przychodzi to samo powiadomienie pomimo, że już odczytałam tą wiadomość i nawet na nią odpisałam". 

Messenger - jak odczytać wiadomość bez potwierdzenia? To bardzo proste! [INSTRUKCJA]

Problem z powiadomieniami został poruszony chociażby w platformie z krótkimi filmikami. Jeden z materiałów został skomentowany przez kilkaset osób, które również nie otrzymują powiadomień na Messengerze lub po prostu dostają je z dużym opóźnieniem. Na działanie aplikacji skarżą się także osoby korzystające ze sklepu Google Play. Przez to oceniają aplikację na jedną gwiazdę.

Awaria Messengera 2023 - co się stało?

Osoby odpowiedzialne za Messengera nie odniosły się jeszcze do problemów z aplikacją. Zazwyczaj, gdy był to duży problem informowano o nim użytkowników i przepraszano. Najdłużej po kilku godzinach wszystko wracało do normy. Teraz jednak według nich nic wielkiego się nie dzieje. Napisaliśmy do oddziału Messengera z prośbą o odniesienie się do tej sytuacji. Damy Wam znać, gdy tylko uzyskamy szczegóły!

Sonda
Czy masz problem z powiadomieniami na Messengerze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE