Messenger - jak odczytać wiadomość bez potwierdzenia? To bardzo proste! [INSTRUKCJA]

i

Autor: canva.com Messenger - jak odczytać wiadomość bez potwierdzenia? To bardzo proste! [INSTRUKCJA]

Messenger - jak odczytać wiadomość bez potwierdzenia? To bardzo proste! [INSTRUKCJA]

2023-06-03 15:51

Wiadomości na Messengerze można przeczytać tak, by znajomy się o tym nie dowiedział. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów, sztuczek i możliwości, które pozwolą wam sprawdzić, co napisał do was znajomy i jednocześnie się o tym nie dowiedział. Korzystający z aplikacji sprytnie włączają tryb samolotowy, ale nie jest to jedyny trik pozwalający przeczytać wiadomość przy jednoczesnym nieinformowaniu o tym znajomego. Jak sprawdzić treść wiadomości na Messengerze?

Spis treści

  1. Messenger - jak odczytać wiadomość?

Messenger - jak odczytać wiadomość, by znajomy się o tym nie dowiedział? Szukacie odpowiedzi, jak potajemnie otworzyć wiadomość na Messengerze, a przy tym wszystkim nie pojawił się komunikat, że ją przeczytaliście. Sposobów jest mnóstwo, ale ten jeden jest banalny i z pewnością wielokrotnie z niego skorzystacie. Coraz częściej wiadomości na Messengerze odczytujemy na zegarku. Wyświetla się pełna treść, dzięki czemu nie musicie sięgać po telefon i otwierać konwersacji. Wiecie, czy sprawa jest ważna, trzeba pilnie odpisać, czy jednak znajomy będzie musiał poczekać aż poświęcicie mu uwagę. Krótkie wiadomości z Messengera możecie przeczytać na pasku powiadomień w telefonie. Wystarczy przewinąć palcem po ekranie z góry do dołu. Długie wiadomości nie wyświetlają się w całości w tym miejscu, więc proponowany przez nas sposób idealnie się sprawdzi. To naprawdę banalnie proste.

To koniec Messengera? Facebook zapowiada ogromne zmiany

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Messenger - jak odczytać wiadomość?

Niektórzy użytkownicy komunikatora wyłączają transfer danych, a także włączają tryb samolotowy, a następnie klikają w otrzymaną wiadomość. Wasz znajomy nie będzie mieć pojęcia, że przeczytaliście już wiadomość. Wiele osób natomiast myślało, że jeśli odczytają wiadomość, a następnie oznaczą ją jako nieprzeczytaną, to powiadomienie o wyświetleniu treści zniknie. Tak się jednak nie dzieje, więc jeśli już raz klikniecie w otrzymaną wiadomość, to nie będzie się dało z tego wycofać.

Jak przeczytać wiadomość na Messengerze bez potwierdzenia? Internauci korzystają z aplikacji Unseen, która działa na telefonach z systemem Android. Aplikacja dostępna jest w sklepie Google i oznaczona jest jako bezpieczna. Na 320 tysięcy opinii ma ocenę 4.4/5. W jej opisie czytamy: "Czy chciałbyś móc czytać swoje wiadomości bez martwienia się, że inni wiedzą, że je widziałeś? Czy chcesz zobaczyć usunięte wiadomości, których nie miałeś czasu zobaczyć? W takim razie nie szukaj dalej niż Unseen Messenger - No Last Seen, najlepsze nieprzeczytane rozwiązanie wiadomości, które rozwiąże wszystkie Twoje obawy dotyczące prywatności."

Facebook i Instagram PŁATNY potwierdzony! To rozwiązanie podzieli internautów

W przypadku telefonów z systemem iOS wystarczy otworzyć komunikator, a następnie przytrzymać palec na nieodczytanej wiadomości. Po chwili wyświetli się podgląd konwersacji i w tym przypadku również rozmówca nie dowie się, że odczytaliście wiadomość.

Sonda
Czy czytasz potajemnie wiadomości na Messengerze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE