Matka zamknęła syna w bagażniku! Powód szokuje!

2022-01-11 20:39
Matka zamknęła syna w bagażniku! Powód szokuje!
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Matka zamknęła syna w bagażniku! Powód szokuje!

Ta historia mogła się skończyć tragicznie! 41-letnia nauczycielka z Houston w Teksasie usłyszała zarzuty po tym, gdy umieściła syna w bagażniku auta. Powód, dla którego zdecydowała się to zrobić jest szokujący! Twierdzi, że chciała chronić swoje zdrowie.

Matka zamknęła syna w bagażniku! Dlaczego?

41-letnia nauczycielka z Houston w Teksasie usłyszała zarzuty po tym, gdy umieściła syna w bagażniku auta, by uniknąć narażenia na zakażenie koronawirusem w drodze do punktu testów drive-thru - podała telewizja CNN. Kobieta została oskarżona o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.

Według CNN do zdarzenia doszło 3 stycznia, kiedy pracownica punktu testów w Houston, zbierając informacje o pacjentach, odkryła że w bagażniku jednego z samochodów stojących w kolejce znajduje się 13-letnie dziecko.

Czytaj także: Nowy objaw koronawirusa u dzieci! Przypomina znaną chorobę

Jak się okazało, był to syn kobiety prowadzącej samochód, lokalnej nauczycielki Sarah Beam. Beam umieściła go tam, by uniknąć infekcji. Syn był zakażony koronawirusem, ale jego matka chciała przeprowadzić dodatkowe badanie.

Kobieta została później zatrzymana i usłyszała zarzuty o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Chłopcu nic się nie stało. Według sądowych dokumentów, Beam wyszła z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 1,5 tys. dolarów.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Pokazujemy tylko logo znanej firmy! Rozpoznasz ją?

Pytanie 1 z 10
To logo należy do firmy...
To logo należy do firmy...
Jak zrobić maseczkę w kilka sekund?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze