Makabryczne odkrycie w Terespolu. 58-latka trzymała w domu szkielet matki!

2021-07-22 12:45
Makabryczne odkrycie pod Lublinem. 58-latka trzymała w domu szkielet matki!
Autor: fot. pixabay/ilustracyjne

Makabryczne odkrycie lubelskiej policji podczas interwencji w gminie Terespol. W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci znaleźli nieprzytomną 58-latkę w jej mieszkaniu oraz... ludzki szkielet. Zwłoki najprawdopodobniej należą do matki 58-letniej kobiety. Ciało zabezpieczono do badań, które potwierdzą tożsamość zmarłej osoby.

Po godzinie 1.00 w nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mieszkającej za granicą kobiety, że nie ma kontaktu ze swoją matką. Z relacji córki wynikało, że jej mama ma problemy zdrowotne. Policjanci wspólnie z wezwanymi strażakami weszli do zamkniętego mieszkania na terenie gminy Terespol.

CZYTAJ TAKŻE: Tarnobrzeg: 81-latek z maczetą groził dzieciom na placu zabaw. Przeszkadzał mu hałas

W mieszkaniu znaleziono ludzki szkielet

Jak się okazało oprócz 58-latki w mieszkaniu znaleziono również ludzki szkielet! Zwłoki najprawdopodobniej należą do matki 58-letniej kobiety.

– Wewnątrz znaleźli nieprzytomną 58-latkę, która przetransportowana została do szpitala. Podczas przeprowadzonej interwencji w jednym z pokoi policjanci ujawnili szkielet ludzki. Z ustaleń policjantów wynika, że z kobietą zamieszkiwała jej matka – informuje w policyjnym komunikacie kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Policjanci z prokuraturem wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań.

Podlaskie. KAS przechwyciła niemal milion nielegalnych papierosów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze