Majówka 2021 ODWOŁANA! Obostrzenia z nami zostaną? Rzecznik ministerstwa rozwiał wszystkie wątpliwości

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Majówka 2021 ODWOŁANA! Obostrzenia z nami zostaną? Rzecznik ministerstwa rozwiał wszystkie wątpliwości

2021-04-08 12:36

Majówka 2021. Czy jest szansa, że będzie można gdzieś wyjechać? Czy będzie lockdown na majówkę? Co z obostrzeniami? Niestety nie mamy dobrych informacji. Ograniczenia prawdopodobnie zostaną z nami na dłużej, bo sytuacja epidemiczna jest bardzo zła. Zobaczcie, co na ten temat mówi rzecznik Ministerstwa Zdrowia.

Majówka 2021 ODWOŁANA! Będzie lockdown? Co z obostrzeniami?

Czy będzie można wyjechać gdzieś na majówkę 2021? Czy będzie lockdown? Wszystko wskazuje na to, że obostrzenia pozostaną z nami na dłużej i pierwsze dni maja wciąż spędzimy w maseczkach. Zamknięte prawdopodobnie zostaną również hotele i restauracje. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz nie pozostawił złudzeń.

- Mamy trzecią falę pandemii. Mamy dość duży problem w szpitalach. Na rozmowę o tym, jak będzie wyglądała tegoroczna majówka, jeszcze przyjdzie czas, kiedy zwalczymy trzecią falę. Naprawdę nie rozmawiajmy o wakacjach, nie rozmawiajmy o czymś, co ma być za kilka tygodni, kiedy dzisiaj mamy dość duży problem w szpitalach – oświadczył Andrusiewicz.

W Polsce zdiagnozowano ostatniej doby 27 887 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 954 chorych – najwięcej od początku pandemii – poinformowało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

Rzecznik resortu zdrowia podczas konferencji prasowej zaznaczył, że na tragiczny wynik 954 zgonów składa się m.in. zaraportowanie zgonów z okresu świątecznego – od Wielkiego Piątku aż do świątecznego poniedziałku.(PAP)

Szok w Sosnowcu. Dwoje młodych ludzi UKRADŁO... siedzisko w autobusie [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE