Magiczna pełnia księżyca w Wielkanoc 2022. Co oznacza? To może być przepowiednia!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Magiczna pełnia księżyca w Wielkanoc 2022. Co oznacza? To może być przepowiednia!

2022-04-11 9:50

Magiczna pełnia księżyca w Wielkanoc 2022. Na naszym niebie zagości już niebawem Różowy Księżyc! Co oznacza? Czy faktycznie księżyc zmieni swój kolor? Czy to może być przepowiednia odnośnie do obecnych wydarzeń? Sprawdźcie w naszym artykule!

Spis treści

  1. Różowy Księżyc w kwietniu 2022 - co oznacza?
  2. Pełnia Różowego księżyca w Wielkanoc 2022!

W kwietniu 2022 roku pełnia księżyca wypadnie 16 kwietnia o godzinie 20:57. Jest to 106 dzień oraz 15 tydzień roku, a ponadto - Wielka Sobota! Ta pełnia nosi nazwę Różowego Księżyca i zazwyczaj kojarzy nam się z kwitnieniem kwiatów i nadejściem wiosny. W tym roku jej przekaz jest jednak nieco inny. W czasie pełni powinniście na siebie uważać!

Majówka 2022 - najlepsze piosenki na weekend majowy

Różowy Księżyc w kwietniu 2022 - co oznacza?

Według niektórych pełnia w Wadze sprzyja rytuałom oczyszczającym. Zjawisko przynosi ponoć zmiany w życiu romantycznym, naszej sytuacji finansowej oraz wewnętrznym poczucia własnej wartości! Z życia możemy wyrwać niepotrzebne chwile niczym chwasty. To dobry czas, by spróbować zmienić swoje życie.

Pełnia Różowego księżyca w Wielkanoc 2022!

Pełnia Księżyca w Wielkanoc 2022 może powodować konflikty przy rodzinnym stole. Księżyc wywoła napięcie i będzie próbował zmusić nas do podjęcia ważnych decyzji i przełomowych w życiu zmian. Jeśli się poddamy tym wpływom, to w przyszłości możemy bardzo pożałować. Doświadczyć możemy również przykrych niespodzianek.

QUIZ. Najsłynniejsze bajki i baśnie świata. Nawet dorośli powinni powalczyć o komplet punktów

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę coś prostego: Jakiego koloru był Pikachu z Pokomenów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE