Szczepionka.

i

Autor: canva.com Zdjęcie ilustracyjne

Loteria Programu Szczepień: rząd rozdaje NAGRODY za szczepienie! Co można wygrać?

2021-07-03 22:36

Loteria Programu Szczepień: rząd rozdaje NAGRODY za szczepienie! Co można wygrać? W Stanach rozdają milion dolarów, a w Polsce? Od pierwszego lipca rząd uruchamia losowanie także w naszym kraju. Co można wygrać? Kto będzie mógł wziąć udział w tej ,,zabawie"? Wszystkie informacje znajdziecie w naszym artykule!

Loteria Programu Szczepień: rząd rozdaje NAGRODY za szczepienie! Co można wygrać? Od 1 lipca rząd uruchamia loterię realizowaną przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek skarbu państwa. Formuła loterii umożliwi samorządom dołączenie do jej realizacji. W połowie maja pytaliśmy m.in. KPRM o to, czy wzorem USA planują wprowadzenie loterii szczepionkowej. Wówczas dostaliśmy odpowiedź, że "dziękujemy za podzielenie się informacją i pomysłem na wsparcie kampanii szczepień przeciw COVID-19".

- W imieniu rzecznika prasowego informuję, że Ministerstwo Zdrowia nie rozważa tego typu działań - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu przesłanym przez Ministerstwo Zdrowia dla Radia ESKA. Jednocześnie biuro prasowe zaznaczyło, że w połowie miesiąca ruszyła kolejna kampania zachęcająca Polaków do szczepień. Jak okazało się 25 maja - rozwiązanie zostanie jednak wprowadzone!

Więcej przeczytasz >>TUTAJ<<

Alarm bombowy w Szkole Podstawowej przy ul. Ciasnej w Warszawie

Loteria Programu Szczepień: rząd rozdaje NAGRODY za szczepienie! Co można wygrać?

Wygrać będzie można nagrody pieniężne i rzeczowe. Będą to miedzy innymi hulajnogi elektryczne, a w wielkim finale samochody hybrydowe! Więcej informacji o nagrodach znajdziecie na poniższej oficjalnej grafice.

Loteria Programu Szczepień: rząd rozdaje NAGRODY za szczepienie! Co można wygrać?

i

Autor: KPRM Zdjęcie poglądowe