Kadr z serialu Alternatywy 4,

i

Autor: Kadr z serialu "Alternatywy 4",reż. S. Bareja Kadr z serialu "Alternatywy 4",

Kupiłeś mieszkanie? Sprawdź czego nie będziesz mógł w nim robić! [GALERIA]

2021-09-23 10:22

Ceny mieszkań w kraju wciąż rosną. Coraz mniej osób stać na kupno własnego mieszkania. Osoby wynajmujące lokale nie raz zobowiązane są do przestrzegania dziwnych zasad narzuconych im przez właścicieli mieszkań. Czy kupując własne mieszkanie możemy robić w nim wszystko, co nam się podoba? Sprawdźcie, jakie dziwne pomysły na organizację naszego życia mają spółdzielnie mieszkaniowe.

„Wolnoć, Tomku, w swoim domku”.

Spółdzielnie mieszkaniowe – po co właściwie są? Podstawowym zadaniem spółdzielni jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców, ale zakres jej działalności jest jednak dużo szerszy, niż to. Spółdzielnie mają również prawo do zgłaszania różnego rodzaju projektów uchwał i żądań których później lokatorzy zobowiązania są przestrzegać. Zakaz grania w piłkę na osiedlu, czy wykonywanie remontów w określonych godzinach to już coś, co uznajemy za normę. Ostatnio obiektem sporu pomiędzy mieszkańcami stało się palenie na balkonie w bloku. Sprawdźcie, jakie nietypowe nakazy i zakazy pojawiają się na osiedlach, jeśli członkowie spółdzielni mają pomysły na „ulepszenie jakości życia” mieszkańców niczym gospodarz Anioł z serialu „Alternatywy 4”? Przyjrzyjmy się tym najdziwniejszym zasadom użytkowania mieszkań wprowadzonym przez spółdzielnie mieszkaniowe w naszym kraju. Zbiór najdziwniejszych nakazów i zakazów wymyślonych przez osiedlowe spółdzielnie mieszkaniowe znajdziesz w naszej GALERII. Jakie nakazy i zakazy są na waszych osiedlach? Napiszcie w komentarzach!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sedno Sprawy - Włodzimierz Czarzasty