Koronawirus stock photos

i

Autor: pixabay.com Koronawirus stock photos

Najdziwniejsze koronawirusowe STOCK PHOTOS - te obrazki to COVIDOWY KRINDŻ! [GALERIA]

2021-06-25 13:34

Nie bez powodu strony ze stock photos stały się kopalniami memów! Wystarczy trochę poszukać, by znaleźć obrazki bedące - mówiąc najdelikatniej - dość dziwne. Nie inaczej jest z tymi dotyczącymi koronawirusa. Batman i zając w maseczkach, zębaty wirus czy dość przerażający sanitariusz - to tylko niektóre ze krindżowych grafik w naszej galerii. Znajdziecie ją w tym artykule.

Stock photos, lub też fotografie stockowe to obrazki, które widujemy właściwie codziennie. W sieci funkcjonują niezliczone strony oferujące grafiki ilustrujące niemal każde zjawisko, zachowanie, wydarzenie czy przedmiot. Ze stock photos korzystają nie tylko media i graficy tworzący reklamy, lecz również autorzy memów! Wiele najpopularniejszych powstało właśnie na bazie fotografii stockowych. Nic w tym dziwnego, gdyż w bazach stock photos można znaleźć prawdziwe kurioza! Wystarczy chwilę poszukać, by znaleźć obrazki wywołujące śmiech lub uzasadnione zdziwienie. Tak jest też w przypadku grafik i zdjęć odnoszących się do pandemii COVID-19. Trzeba przyznać, że niektóre z nich odbierają koronawirusowi nieco jego przerażającej mocy. Wybraliśmy dla was te, które są absolutnie najbardziej "krindżowe". Znajdziecie je w naszej galerii.

Zlot zabytkowych samochodów w Bydgoszczy

Koronawirus na stock photos - te obrazki zapamiętacie na długo!

Batman w maseczce ochronnej, sanitariusz o twarzy z horroru, covidowy zając wielkanocny i kwarantanna żelków - między innymi takie obrazki znajdziecie w naszej galerii najdziwniejszych koronawirusowych stock photos! Zobaczcie je wszystkie!