Karolina Bojar-Stefańska: Wiek, Instagram, mąż, dzieci. Co trzeba wiedzieć o polskiej arbiter?

i

Autor: instagram.com

Karolina Bojar-Stefańska: Wiek, Instagram, kariera. Co trzeba wiedzieć o polskiej arbiter?

2022-04-28 9:02

Zagraniczne media zachwycone polskim sędzią. Karolina Bojar-Stefańska - "najseksowniejszy arbiter na świecie" od lat sędziuje różne piłkarskie mecze. Ile ma lat? Jak rozpoczęła się jej kariera? Poszukaliśmy tych informacji za Was!

Niewiele kobiet związanych z piłką nożną budzi takie zainteresowanie jakie robi od dłuższego czasu polska arbiter - Karolina Bojar-Stefańska. W 2018 r. "The Sun" nazwał Polkę mianem "Najseksowniejszej sędzi na świecie", a od niedawna zachwyca także i  niemieckich i brytyjskich dziennikarzy. Kim jest znana polska sędzina? 

Karolina Bojar-Stefańska: wiek 

Urodzona w 1997 r. Krakowianka ma 24- lata i już od najmłodszych lat związana była ze sportem. Uprawiała lekkoatletykę, ale odniesiona kontuzja pokrzyżowała jej dalsze plany związane z królową sportu. Swój pierwszy mecz sędziowała w wieku 17 lat. 

Karolina Bojar-Stefańska: Instagram

Polska arbiter jest aktywna w swoich mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje 169 tysięcy osób. Pani Karolina chętnie zamieszcza tam zdjęcia za sportowego świata, ale także dzieli się żuciem prywatnym publikując zdjęcia z wyjazdów na wakacje. 

Karolina Bojar-Stefańska: Mąż

Karolina Bojar-Stefańska jest żoną Daniela Stefańskiego, starszego o 20 lat sędziego. Związek atrakcyjnej dziewczyny, robiącej od kilku lat niebywałą karierę medialną, z doświadczonym arbitrem wywoływał spore zamieszania w mediach już w 2020 roku, kiedy pojawiły się informację o ich zaręczynach. 

Piłkarze już w Katowicach. Reprezentacja Polski rozpoczyna zgrupowanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE