Jak powinno się jeść Nutellę?

i

Autor: pixabay.com Jak powinno się jeść Nutellę?

Jak powinno się jeść Nutellę? Na pewno ROBIŁEŚ TO ŹLE!

2022-01-04 11:47

Orzechowy krem jest dla wielu ludzi głównym elementem śniadania. Pewien internauta pokazał, co robić, żeby Nutella nie zalegała na ściankach. Pomysł ten jest rewelacyjnie prosty, i dzięki niemu wykorzystamy całe opakowanie kremu.

JAK PRAWIDŁOWO NABIERAĆ KREM ZE SŁOIKA?

Jak się okazje istnieje bardzo prosty sposób na efektywne jedzenie kremu aby wykorzystać faktycznie cały słoik. Porty patent pokazał jeden z użytkowników Reddita. Większość z nas wybiera krem z boku, zeskrobując go ze ścianek. Wydaje się to najlepsze i najbardziej praktyczne. Okazuje się, że jesteśmy w błędzie. Internauta sprawdził, że jedząc zawsze ze środka, znika problem zaschniętych resztek po bokach. Nutella samoistnie będzie opadała na dno i nic nie zostanie na ściankach. Trzeba tyko pamiętać: nigdy nie można wybierać kremu ze ścianek! Jeśli tak będziemy robić, ten będzie zasychać i dlatego będzie się tam zbierać!

Jak się jednak okazuje patent ten nie działa we wszystkich krajach. Dlaczego? Głównie dlatego iż nawet ten sam produkt w innych krajach może mieć różne składniki. Trik ten nie udał się mieszkańcom Indii, Francji czy Niemiec. Działa on jednak bez żadnego zarzuty w USA czy Wielkiej Brytanii.

Warto sprawdzić czy ten patent działać będzie także w Polsce. Co równie ważne - trick ten dotyczy nie tylko najbardziej znanego produktu, ale także innych. Wszystko jednak zależy od składników w danym produkcie.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytów?

Pytanie 1 z 5
Jacek Jelonek jest...