Reklama norweskiej poczty

i

Autor: Fot. screen YouTube Posten / https://www.youtube.com/channel/UCsGSK3RtefGuR65juuVY8og Reklama norweskiej poczty

Homoseksualny Święty Mikołaj - to bożonarodzeniowa reklama poczty [WIDEO]

2021-11-24 14:37

Co jeśli przynoszący gwiazdkowe prezenty Święty Mikołaj jest homoseksualistą? Takie pytanie zadali sobie twórcy wyjątkowego bożonarodzeniowego spotu promującego pocztę. W reklamie przedstawiono świąteczną historię miłosną. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Święty Mikołaj to postać, która przed Bożym Narodzeniem pojawia się niemal w każdym okolicznościowym spocie reklamowym. Żadna duża firma czy instytucja nie zdecydowała się jednak dotąd przedstawić go jako homoseksualisty! Na tak wyjątkowy pomysł wpadli twórcy przedświątecznej kampanii promującej norweską pocztę. Prawie 4-minutowe wideo, które znaleźć można między innymi na YouTube, nie jest tylko historią miłości rodzącej się między pewnym mężczyzną a Świętym Mikołajem. To również pozytywne przesłanie i okazja do przypomnienia o ważnej rocznicy. Więcej na ten temat przeczytacie w dalszej części naszego artykułu.

Łabędź Orfeusz miał poważne złamanie nogi. Jak przebiega jego rehabilitacja?

Święty Mikołaj gejem - można kochać legalnie kogokolwiek chcemy

Historia pokazana w reklamie zaczyna się od przypadkowego spotkania mężczyzny i Świętego Mikołaja podczas bożego narodzenia. Później obaj widują się już każdego roku, jednak nie mogą spędzić ze sobą dużo czasu. Za każdym razem Mikołaj ma bowiem do dostarczenia prezenty. Wszystko zmienia się za sprawą norweskiej poczty - mężczyzna otwiera drzwi listonoszce, która dostarczyła prezenty. W salonie czeka zaś na niego Święty Mikołaj, który poprosił pocztę o pomoc, by mieć więcej czasu dla ukochanego. Reklamę znajdziecie niżej.

Na końcu pojawia się jedno zdanie: "W 2022 mija 50 lat, odkąd w Norwegii można kochać legalnie kogokolwiek chcemy". W 1972 roku zalegalizowano bowiem w tym kraju kontakty homoseksualne. Tamtejsza poczta celebruje tę rocznicę wyjątkowym spotem, którego przesłanie jest proste - miłość zwycięży.