Setki tajemniczych ukłuć w nocnych klubach i dyskotekach. Ofiary mają zawroty głowy i tracą przytomność

2022-06-01 11:20
Francja: ponad 300 ofiar tajemniczych ukłuć w klubach nocnych i dyskotekach w całym kraju
Autor: Esbenklinker/easyfotostock/Eastnews Francja: ponad 300 ofiar tajemniczych ukłuć w klubach nocnych i dyskotekach w całym kraju

Ponad 300 ofiar tajemniczych ukłuć w klubach nocnych i dyskotekach w całej Francji odnotowała policja od końca marca - podała we wtorek stacja informacyjna BFM TV. Ofiary odczuwają różne dolegliwości, u części z nich dochodzi do utraty przytomności.

Francja: ponad 300 ofiar tajemniczych ukłuć w klubach nocnych i dyskotekach w całym kraju

Ponad 300 klientów klubów nocnych i dyskotek, głównie kobiet, zostało ukłutych przez nieznaną osobę lub osoby. Doniesienia o tego typu zdarzeniach pochodzą z całego kraju, chociaż więcej zgłoszeń pojawiło się w południowej Francji.

Dotychczas nie udało się zidentyfikować sprawców.

Ofiary czasami chorują i mogą odczuwać uderzenia gorąca, zawroty głowy, a nawet utratę przytomności lub czucia. Skutki ukłuć u niektórych występują natychmiast, a u innych dopiero po pewnym czasie.

Śledczy zlecili przeprowadzenie badań toksykologicznych, serologicznych i moczu ofiar. W ich ciałach nie zidentyfikowano żadnej konkretnej substancji, poza śladami alkoholu lub konopi indyjskich.

Podobne zjawisko w dyskotekach zidentyfikowano również w Wielkiej Brytanii. W styczniu brytyjska policja odnotowała około 1300 doniesień o tajemniczych ukłuciach (needle spiking) – podała BFM TV.

Nietypowi piesi na drodze w Racocie

Inflacja nie zwalnia tempa! Te rzeczy podrożały najbardziej! [LISTA]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze