Przed meczem finałowym EURO 2020 angielscy kibice zdeptali włoską flagę

i

Autor: TT/@seimeiseb Przed meczem finałowym EURO 2020 angielscy kibice zdeptali włoską flagę

EURO 2020. Angielscy kibice nie odpuszczają. Przed finałem zdeptali flagę Włoch [VIDEO]

2021-07-11 18:23

Angielscy kibice nie odpuszczają. Kilka dni temu UEFA ukarała angielską federację właśnie za zachowania fanów. Sam selekcjoner reprezentacji Anglii, prosi kibiców aby Ci nie gwizdali podczas włoskiego hymnu. Kibice reprezentacji Anglii jednak z tych apeli sobie nic nie robią. Na kilka godzin przed meczem część z nich podeptała na ulicy flagę Włoch.

Już zaledwie godziny dzielą nas od finału piłkarskich Mistrzostw Europy 2020, w którym na Wembley zmierzą się reprezentację Anglii oraz Włoch. Spotkanie już od kilku dni wzbudza spore emocje wśród kibiców na Starym Kontynencie. Można śmiało powiedzieć, iż poza Anglią wszyscy dopingować będą Włochów. Sami angielscy kibice w ostatnich dniach nie mogą stanowić wzoru do naśladowania. Do kolejnego przykrego incydentu doszło kilka godzin przed finałem, kiedy to angielscy fani podeptali na ulicy Londynu flagę Włoch. Video, bardzo szybko obiegło świat.

Emocje przed meczem finałowym są na najwyższym poziomie. Pierwszy gwizdek sędziego meczu finałowego o 21.00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Co wiesz o Mistrzostwach Europy?

Pytanie 1 z 10
W którym roku po raz pierwszy rozegrano EURO?