Ekipa Friza

i

Autor: fot. frizoluszek/ instagram

Ekipa Friza zaprezentowała swoją GRĘ na smartfony! O co w niej chodzi i jak grać? [WIDEO]

2021-12-13 9:33

Ekipa Friza właśnie wprowadziła na rynek swój nowy produkt. Jest nim gra na komórkę. Czy gra powtórzy sukces lodów, na których punkcie oszalały nastolatki tego lata? Jak wygląda gra, która powstała we współpracy Ekipy Friza z GG Bay (dawniej Ekipa Games) oraz studia T-Bull i gdzie można ją pobrać przeczytajcie w artykule.

Gra Ekipy Friza

Grę można już ściągnąć z Google Play, a według zapowiedzi za parę tygodni gra Ekipy Friza ma pojawić się na urządzeniach z iOS. Gra jest darmowa, choć zawiera mikrotransakcje, które umożliwią graczom przyśpieszenie lub uatrakcyjnienie niektórych elementów rozgrywki. Według opisu gra przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat.

„My Dino Friend” to efekt współpracy dewelopera GG Bay (dawniej Ekipa Games) oraz studia T-Bull. Prace nad grą trwały około roku, a jej budżet to imponujące 1,2 mln zł. W opisie możemy przeczytać, że jest to „nowa gra mobilna, która łączy w sobie 2 kluczowe mechaniki – dbanie o wirtualnego przyjaciela oraz zróżnicowany system mini-gier rankingowych”. Gracze po zainstalowaniu gry będą mogli stworzyć sobie Dino przyjaciela, który wykluje się z jajka i którym później będą musieli się zaopiekować „Dbaj o niego, karm, myj, ubieraj i rozwijaj go. Masz możliwość przystosowania wyglądu mieszkania do swojego stylu". Przypomina to koncept pierwotnego Tamagotchi czy wszyscy oszaleją na punkcie gry tak jak oszaleli na punkcie lodów?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!