Egipski sposób na upały! Już nigdy nie będzie ci gorąco!

2022-07-27 17:38
Egipski sposób na upały! Już nigdy nie będzie Ci gorąco!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Fala upałów napłynęła nad Polskę. Tak gorącego lipca nikt się w tym roku nie spodziewał. Termometry szaleją, a w niektórych regionach kraju wskazują nawet 35 stopni! Jak sobie radzić w taką pogodę? Na upały swój sposób mają Egipcjanie. Teraz możecie skorzystać z niego i wy! Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

Upały dokuczają nam niemal przez całe lato. W tym roku już od czerwca możemy czuć się wyjątkowo źle. Problemu doświadczamy w dzień - wtedy jednak możemy próbować sobie radzić. Najważniejsze jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Pić powinniśmy więcej niż zwykle, a szczególnie istotne jest to, by była to woda, a nie słodkie napoje. Ponadto warto mimo wszystko zainwestować w dobry wiatrak, a uważać na klimatyzację, której używanie w nadmiarze może prowadzić do letnich chorób! Jak jednak radzić sobie w nocy? Niezwykły sposób wymyślili Egipcjanie. Skuteczność? Gwarantowana!

Egipski sposób na upały! Już nigdy nie będzie Ci gorąco!

Jaki jest tajny sposób Egipcjan na upały? To proste i nic za niego nie zapłacisz! Cienkie prześcieradło lub duży ręcznik kąpielowy moczymy w zimnej wodzie, a następnie dobrze wykręcamy. Następnie używam go jako przykrycia w nocy. Należy pamiętać, by nie był jednak mokry, a wilgotny! Zapewnimy sobie przyjemne ochłodzenie i dobrze przespaną noc! Prześcieradło można również wywiesić w otwarty oknie, jeśli z jakichś powodów nie chcemy, by dotykało naszej skóry. Może się to sprawdzić na przykład w pokoju dziecięcym. W ten sposób schłodzimy wpadające do mieszkania powietrze.

QUIZ. Dziwne słowa w języku polskim. Wielu na pewno nie znasz!

Pytanie 1 z 15
Ladaco to inaczej:
Jorrgus jest szczęśliwym ojcem uroczej dziewczynki. Czy rodzina jeszcze się powiększy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze