Dziesięciolatka z Polski śpiewa „Psalm dzieci wojny” . Ten utwór wzrusza do łez i niesie ważny przekaz

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Dziesięciolatka z Polski śpiewa „Psalm dzieci wojny”. Ten utwór wzrusza do łez i niesie ważny przekaz

2022-03-04 9:54

Dziesięcioletnia Małgosia Dzikołowska w przyszłości może stać się prawdziwą gwiazdą. Teraz jednak swoje umiejętności dziewczynka prezentuje w szczytnej sprawie. W utworze „Psalm dzieci wojny” młoda wokalistka śpiewa o wydarzeniach na Ukrainie oczami dziecka. Przeczytajcie więcej i posłuchajcie utworu w naszym artykule!

Małgosia Dzikołowska ma 10 i lat i postanowiła zwrócić uwagę na problem wojny na Ukrainie i dzieci, które wciąż w niej przebywają lub muszą wraz ze swoimi rodzicami uciekać z własnej ojczyzny. Utwór nosi tytuł "Psalm wojennych dzieci" i został do niego zrealizowany mini teledysk. Możemy na nim zobaczyć nie tylko zdolną, młodą wokalistkę, lecz również obrazy z frontu. Co ważne, tekst piosenki przetłumaczony został na język ukraiński. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Psalm wojennych dzieci - słowa

W jednej sekundzie zatrzęsła się wiaraHistorii bieg dziś zatacza tu krąg złaOdbiera sens i serca i skrzydłaCzy z drogi tej zawrócić się uda?Odbiera sens i serca i skrzydłaCzy z drogi tej zawrócić się uda?

Nie znały wojny niewinne ich sercaA teraz świat w jej ramiona je wpychaPiekła jest wart Morderca snów dziecka Niech powie stopNim pochłonie go mrokPiekła jest wart Morderca snów dziecka Niech powie stopNim pochłonie go mrok

Ich smutne oczy i serca strach trzymaNadzieja szepcze, nie może być takCzy jeszcze spełnią się nasze marzenia*Czy je odbierze wojna i śmierć?Czy jeszcze spełnią się nasze marzeniaCzy je odbierze wojna i śmierć?

Oczy ku tobie wznosimy o BożeSłowa modlitwy niezgrabne być możeNiech skończy sięTen koszmar zła proszęNiech przyjdzie kresPoległych serc i łezNiech skończy sięTen koszmar zła proszęNiech przyjdzie kresPoległych serc i łez

Trenerzy The Voice Kids o byciu rodzicami. Dawid Kwiatkowski w szczerym wyznaniu!