Dzień Chłopaka 2022 - kiedy wypada? Jak go obchodzić? [ŻYCZENIA]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Dzień Chłopaka 2022 - kiedy wypada? Jak go obchodzić? [ŻYCZENIA]

2022-09-30 8:03

Panowie również mają swoje święto! Chociaż w Polsce dużą popularnością od lat cieszy się Dzień Kobiet, to we wrześniu obchodzimy również Dzień Chłopaka! To wtedy każda z dziewczyn ma okazję wykazać się pomysłowością i zaskoczyć swojego mężczyznę. Kiedy jest Dzień Chłopaka 2022?

Dzień Chłopaka 2022 obchodzimy 30 września. W 2022 roku jest to piątek. To jednak nie to samo święto, co Dzień Mężczyzny. Dzień Mężczyzny jest dedykowany tym już dojrzałym mężczyznom. Świętują to co roku panowie obchodzą 19 listopada. Kto zatem powinien świętować w Dniu Chłopaka? To oczywiście doskonała okazja do świętowania dla par. Dziewczęta drobnymi prezentami i życzeniami mogą zrewanżować się swoim partnerom za pamięć 8 marca. Dzień Chłopaka obchodzony jest również czasem w szkołach i przedszkolach.

Prezent na Dzień Chłopaka nie musi być drogi! Liczą się pamięć i chęci. Panowie nigdy nie pogardzą słodyczami, ciekawą książką lub gadżetem powiązanym z ich ulubionym filmem lub grą. W internecie znajdziemy wiele ciekawych propozycji, jeśli sami nie mamy żadnego pomysłu.

Dzień Chłopaka 2022 - życzenia, wierszyki, sms, krótkie teksty do wysłania ukochanemu!

Przyjmij życzenia chłopie kochanyw dniu Twojego Święta od znajomej baby,niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzenia,i niech realne staną się pragnienia.

Ile w morzu piasku,Ile w słonku blasku,Ile gwiazd na niebie,Tyle razy kocham Ciebie!

Gdyby księżyc umiał mówić,Gdyby odgadł myśli me,To na pewno by wygadał,Jak ja mocno kocham Cię!

Z okazji Dnia Chłopakawiele uśmiechów, a mało złości,jak najmniej smutków, dużo radości,długich wakacji i moc słodyczy.Tego Ci dzisiaj… życzy...

Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak,niech los mu z kwiatów życie uplata,niech nie da poznać żadnych troski rzuci pod nogi pieniędzy stos

W Dniu Mężczyzn przyjmij buziaczkaOd zawsze kochającego kociaczka!

Czy wiesz jakim językiem mówi młodzież? QUIZ

Pytanie 1 z 12
Co oznacza słowo boomer?
Białystok. Na osiedlu znowu słychać krzyki. Wszystko z jednego powodu