TikTok materiały

i

Autor: materiały prasowe Setki tysięcy fanów i gigantyczne zarobki na TikToku. Jak korzystać z aplikacji

Dostęp do TikToka będzie LIMITOWANY! Użytkownicy załamani nowymi zasadami

2021-09-21 8:24

Czy TikTok to samo zło? Wielu uważa, że tak i może mieć w tym dużo racji. Od niedawna wszystkie trendy i nowości znajdziemy właśnie tam. Władze od pewnego czasu kontrolują ograniczenia dzieciom dostępu do internetu. Niedawno zdecydowano o wprowadzeniu limitu na gry online. Teraz czas na TikToka. Co się zmieni?

Poinformowano niedawno o kolejnych limitach, tym razem na aplikację Douyin czyli chińskiego TikToka. 

Jakie wprowadzono zmiany?

Użytkownicy poniżej 14. roku życia będą mogli korzystać z aplikacji tylko 40 minut dziennie, przy czym będzie ona dla nich niedostępna między 22 a 6 rano. Ponadto zostanie dla nich włączony specjalny "tryb młodzieży", dzięki czemu w aplikacji będą pojawiały się tylko treści odpowiednie dla ich wieku.

Choć zmiany na Douyin ogłosił właściciel aplikacji, zagraniczne media podkreślają, że wynikają one z nacisków partii komunistycznej. Nowa polityka z pewnością uderzy w spółkę, ponieważ większość ruchu na platformie generują właśnie nastolatkowie.

Dla tych, którzy bedą chcieli sfałszować swój wiek w aplikacji nie będzie taryfy ulgowej. Aplikacja ma również szybko wdrożyć specjalne rozwiązania, które nie pozwolą na omijanie ograniczeń. 

Sonda
TikTok - korzystasz z apki?
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY