Christian Eriksen: niezwykły hołd dla piłkarza - WIDEO z meczu Dania - Belgia jest wzruszające!

Mecz Dania - Belgia
Autor: PAP EPA Mecz Dania - Belgia

Christian Eriksen, gwiazda piłkarskiej reprezentacji Danii, w pierwszym meczu na EURO 2020 w pewnym momencie upadł na murawę. Zawodnik był reanimowany i trafił do szpitala. Teraz wspiera swoją drużynę spoza boiska, ale piłkarze podczas meczu Dania - Belgia oddali mu wyjątkowy hołd! Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Mecz Dania - Belgia 17.06 to pierwsze spotkanie Duńczyków bez swojego kapitana. Christian Eriksen podczas pierwszego meczu na EURO 2021 (oficjalnie Euro 2020), w którym Dania grała przeciwko Finlandii, upadł na murawę. Zawodnika natychmiast reanimowano, a spotkanie zostało przerwane na około godzinę. Eriksen został zabrany do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Wszyscy w napięciu czekali na wieści o jego stanie zdrowia. W końcu kibice i zawodnicy odetchnęli z ulgą - kapitan reprezentacji Danii znalazł się w dobrych rękach. Ze szpitalnego łóżka przekazał drużynom, by grały dalej. Spotkanie Dania - Belgia musiał oglądać poza boiskiem, ale piłkarze pokazali, że o nim pamiętają. Oddali mu wzruszający hołd!

Strefa kibica we Wrocławiu

Hołd dla Eriksena w meczu Dania - Belgia. WIDEO

O tym, co ma się stać podczas meczu Dania - Belgia 17.06 wiadomo było już wcześniej. O wyjątkowym hołdzie poinformował napastnik Belgów, Romelu Lukaku. Podczas konferencji prasowej piłkarz powiedział, że w 10 minucie mecz zostanie wstrzymany, by pokazać, że wszyscy myślą o Christianie Eriksenie. Gdy w dniu spotkania zegar pokazał 10 minutę, piłka została wybita na aut. Wówczas obie drużyny stanęły, by bić brawo piłkarzowi przebywającemu w szpitalu. Na trybunach zaś pojawiły się transparenty ze słowami wsparcia dla Eriksena. Zobaczcie, jak to wyglądało. Wideo poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze