Chłopiec urodził się z trzema PENISAMI. To pierwszy taki przypadek. Naukowcy są w szoku

2021-04-15 12:22
Chłopiec urodził się z trzema PENISAMI. To pierwszy taki przypadek. Naukowcy są w szoku
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Do niezwykłej sytuacji doszło w Iraku, gdzie na świat przyszedł chłopiec z... trzema penisami. Lekarze byli w szoku, gdy zobaczyli wcześniej niespotykaną u ludzi deformację, która fachowo nazywana jest trifalią. Jak to jest w ogóle możliwe?

W jednym ze szpitali w Iraku doszło do absolutnie niezwykłej sytuacji. Na świat przyszedł tam chłopiec z... trzema penisami. Lekarze oniemieli, gdy zobaczyli noworodka z zupełnie niespotykaną deformacją ciała zwana trifalią. Do tej pory takie sytuacje nie zdarzały się wśród ludzi, a jedynie w świecie zwierząt.

Jak relacjonuje portal parenting.pl, nowo narodzony chłopiec miał tylko jednego sprawnego penisa, a pozostałe dwa (przymocowane do trzonu jego faktycznego penisa i dolnej części moszny), zostały chirurgicznie usunięte.

- Jest to pierwszy zgłoszony przypadek z trzema penisami. Wcześniej taka deformacja była spotykana jedynie u zwierząt. Stan ten wiąże się z innymi nieprawidłowościami, w tym urodzeniem z dwoma mosznami lub odbytami. Istnieją doniesienia o chłopcach, którzy są w stanie oddać mocz i wytrysnąć z obu penisów. Jednak w tym przypadku dodatkowe penisy chłopca nie funkcjonowały, więc operacja była najlepszym rozwiązaniem - powiedział dr Shakir Saleem Jabali.

Raport z Anteny 15.04
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze