Biedronka otwarta także w niedzielę. Dyskont chce ominąć zakaz handlu

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Tam zrobisz zakupy także w NIEDZIELĘ. Popularny w Polsce dyskont chce ominąć zakaz handlu!

2021-07-09 12:26

Sieć sklepów Biedronka dąży do tego, by móc działać także w niedzielę. Właściciele mają już plan na to, jak ominąć zakaz handlu. Dzięki temu wybrane markety w całej Polsce mogłyby być otwarte przez wszystkie dnie w tygodniu. Kiedy w Biedronce będzie można zrobić zakupy w niedzielę?

Biedronka otwarta także w niedzielę. Dyskont chce ominąć zakaz handlu

Biedronka otwarta także w niedzielę? Wiele na to wskazuje. Sieć sklepów testuje nową usługę pocztową, dzięki czemu mógłby być otwarty we wszystkie dni w tygodniu. Wszystko odbywa się we współpracy z Pocztą Polską.

Sieć Biedronka zawsze przestrzega przepisów obowiązującego prawa. Dokładnie wsłuchujemy się w zapotrzebowanie naszych klientów, którzy oczekują możliwości realizacji swoich potrzeb zakupowych oraz usługowych w jednym miejscu. Rozpoczęliśmy testy nowej usługi w zaledwie kilku lokalizacjach spośród ponad 3 tysięcy sklepów naszej sieci. Testy są prowadzone wspólnie z doświadczonym partnerem, narodowym operatorem pocztowym, Pocztą Polską - podaje portal money.pl.

Raport z anteny 9.07, godz.10

Wygląda więc na to, że już niedługo Biedronka będzie otwarta także w niedzielę. Zakupy zrobimy jednak tylko w wybranych placówkach. Póki co, nie wiadomo, o które dokładnie chodzi.

Dodajmy, że zakaz handlu w niedzielę ominęły już takie sklepy jak Żabka, czy Polomarket.

Zakaz handlu w niedziele w Polsce. Kiedy wypada niedziela handlowa?

Zakaz handlu w niedziele w Polsce wszedł w życie w marcu 2018 roku. Z roku na roku liczba niedziel handlowych w przeciągu 12 miesięcy malała. Zakazem objęte są butki w centrach handlowych, hipermarkety, supermarkety, dyskonty. Mogą działać jedynie te sklepy, w których właściciel sam stanie za ladą, placówki pocztowe, sklepy z prasą i pamiątkami. W 2021 roku mamy tylko siedem niedziel handlowych.

Niedziele handlowe w 2021 roku:

  • 31 stycznia
  • 28 marca
  • 25 kwietnia
  • 27 czerwca
  • 29 sierpnia
  • 12 grudnia
  • 19 grudnia

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE