Awantura w Tiranie: Polscy kibice obrzuceni kuflami po piwie

i

Autor: Twitter/Przemysław Ofiara, zrzut ekranu Awantura w Tiranie: Polscy kibice obrzuceni kuflami po piwie

Awantura w Tiranie: Polscy kibice obrzuceni kuflami po piwie [WIDEO]

2021-10-12 19:51

Mecz Albania - Polska już 12.10.2021. Na ulicach są setki kibiców. Doszło też do nieprzyjemnych incydentów. Polscy kibice zostali obrzuceni kuflami po piwie. Czy są ranni? O której godzinie rozpocznie się mecz Albania - Polska? Jaki jest skład Polaków na mecz?

Tirana rozgrzana do czerwoności przed meczem Albania - Polska w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata. Na ulicach setki fanów, odpalone race i głośne śpiewy. Doszło też do nieprzyjemnych incydentów. Jak donosi obecny na miejscu dziennikarz sportowy Super Expressu Przemysław Ofiara - doszło do incydentów z udziałem Polaków i Albańczyków. Polscy fani zostali m.in. obrzuceni przez gospodarzy kuflami po piwie. Doszło do szarpaniny.

Czytaj także: Mahir Emreli ma koronawirusa? Zamieszanie z wynikami testów piłkarza

- Awantura pod stadionem! Albańczycy najpierw obrzucili Polaków kuflami po piwie, a potem rzucili się na nich. Jest gorąco i niebezpiecznie - czytamy na Twitterze. - Grupka może 10 osób pod tym budynkiem to Polacy. Byli spokojni, Albańczykom do ataku wystarczyły polskie barwy. Napięcie unosi się w okolicach stadionu - informuje Przemysław Ofiara, który w sieci podzielił się filmikami z Albani.

Mecz Albania-Polska: Skład Polaków

Mecz Albania-Polska to spotkanie, które w przypadku Biało-Czerwonych najlepiej wygrać, aby myśleć o awansie. Jaki jest skład Polaków na mecz?

W bramce Wojciech Szczęsny, w obronie Glik, Bednarek i Dawidowicz, który dobrze wpadł w meczu z Anglikami. Na wahadałach: z prawej strony Jóźwiak, a z lewej Puchacz. W środku pola Krychowiak przed nim Moder i wracający do drużyny po problemach zdrowotnych Zieliński. Atak to Lewandowski i Buksa, który imponuje skutecznością. W pierwszym meczu z Albanią debiutował i skończył ten mecz z bramką. - Wielkich zaskoczeń nie ma, choć może dziwić brak w wyjściowej 11 będących ostatnio w dobrej formie Przemysława Frankowskiego i Karola Świderskiego - relacjonuje nasz reporter Michał Skolimowski.

Puste kalorie w napojach - ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 12
Który z tych soków jest lepszy na odchudzanie?
Wyjątkowy spacer po restauracji Roberta Lewandowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE