Artyści angażują się w ochronę środowiska. Ofelia namówi młodych do dbania o planetę?

2022-10-13 11:15
Artyści angażują się w ochronę środowiska. Ofelia namówi młodych do dbania o planetę?
Autor: mat. prasowe Artyści angażują się w ochronę środowiska. Ofelia namówi młodych do dbania o planetę?

Iga Krefft znana jako Ofelia dołączyła do grona artystów angażujących się w kampanię Czujesz Klimat przygotowaną przez sieć drogerii. Wokalistka, aktorka i kompozytorka podzieliła się tą informacją w mediach społecznościowych. Sprawdź szczegóły.

Iga Krefft jest już trzecią ambasadorką Czujesz Klimat? Rossmanna. To inicjatywa, która jest głosem w ważnej sprawie, czyli środowiska. Artystka, wspólnie z pozostałymi ambasadorami, Arturem Rojkiem i Marcinem Kydryńskim, przekonuje, że nawet „małe”, codzienne wybory, także podczas zakupów, mają ogromny wpływ na planetę, a co za tym idzie nasz dobrostan.  

Iga Krefft: Kim jest Ofelia?

Iga Krefft to jedna z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia. Na Instagramie obserwuje ją ponad 114 tysięcy osób. Na początku września br. wydała swoją drugą solową płytę zatytułowaną „8”. Zaangażowała się w projekt Czujesz Klimat? Rossmanna, bo „kocha naturę za jej wielowymiarowość. To z jednej strony nieprzewidywalny żywioł, który rządzi naszym życiem, a z drugiej - źródło naszej równowagi. Źródło, którego zasoby wyczerpują się z każdym rokiem”.

Czytaj także: Ed Sheeran dał czadu w Polsce! Tak wyglądał spektakularny koncert na Stadionie Narodowym

–  Jestem świadoma postępujących zmian klimatycznych na świecie i wierzę, że wybory, których dokonuję każdego dnia mogą je spowalniać, albo niestety pogłębiać. Dlatego uważam, że dbanie o środowisko zaczyna się od małych decyzji. I wierzę, że gdyby każdy zaczął od jednej zmiany w swoim życiu, wspólnie moglibyśmy osiągnąć wielkie rzeczy. Mieszkam w dużym mieście, ale poruszam się po nim hulajnogą, noszę butelkę na wodę wielokrotnego użytku i zwracam uwagę na produkty, jakie wybieram – jaki mają skład, jak powstały, czy ich opakowania nadają się do ponownego użytku. I chciałabym zachęcać do tego innych, dlatego przyłączyłam się do inicjatywy Czujesz Klimat? Rossmanna – przyznaje Iga Krefft. 

Celem Czujesz Klimat? jest m.in. wspieranie idei, że codziennie wybory każdego z nas mogą być bardziej przyjazne środowisku. Rossmann chce nam je ułatwiać, dlatego w swoich sklepach produkty wyróżniające się ze względu na dobry dla planety skład, opakowanie przyjazne środowisku i bardziej zrównoważoną produkcję oznaczył symbolem Czujesz Klimat?  

Festiwale muzyczne

Dobry klimat to nie tylko czyste powietrze i środowisko. To także przyjaźni ludzie, atmosfera jaka nas otacza, pozytywne wibracje. Dlatego w ramach akcji Czujesz Klimat? Rossmann został sponsorem: Opener’a (na tegorocznym Open’erze po raz pierwszy w Polsce pojawiła się scena – w ramach Czujesz Klimat? - zasilana wodorem),  Off Festival, Siesty oraz Great September.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Fanfary już od 7/10

Pytanie 1 z 10
Legendarny film Quentina Tarantino "Pulp Fiction" był nominowany w siedmiu kategoriach do Oscarów. Ile statuetek ostatecznie zdobył?
Ekologiczne murale ozdobiły urząd marszałkowski w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze