Najlepsze memy z Andrzejem Dudą z okazji jego 50. urodzin. Uśmiejesz się!

2022-05-16 9:57

Andrzej Duda obchodzi dziś okrągłe urodziny. 16 maja prezydent Polski kończy bowiem 50 lat. Z tej okazji przygotowaliśmy najśmieszniejsze memy, które pokażą polityka od tej luźniejszej strony.

Andrzej Duda właśnie dzisiaj obchodzi jeden z najpiękniejszych jubileuszy. 16 maja prezydent Polski kończy okrągłe 50 lat. Przypominamy, że Duda od stoi na czele polskiego państwa od 6 sierpnia 2015 r., kiedy w wyścigu o najważniejszy urząd wyprzedził Bronisława Komorowskiego. To właśnie od tego momentu obecny prezydent stał się ulubieńcem internautów, którzy nieustannie tworzą o nim memy. Trzeba też przyznać, że sam polityk regularnie dostarcza im materiałów do ich tworzenia.

CZYTAJ TAKŻE: Mandat za JAZDĘ BEZ OKULARÓW? To możliwe! Kwota zwala z nóg

Z okazji jego okrągłych urodziny postanowiliśmy przypomnieć najlepsze memy z urzędującym prezydentem, bo trzeba przyznać, że akurat Andrzej Duda w internecie jest naprawdę czołową postacią. Najśmieszniejsze memy z głową państwa polskiego znajdziesz w galerii poniżej.

Kulisy Eurowizji 2022

Lubicie się pośmiać? To koniecznie posłuchaj WKRĘTARKI!

Sprawdź, kogo Albert z ESKI wkręcił tym razem...

Listen to "Znachor" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze