Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva / internet / Twitter @ShockNews2021

Agresywna pasażerka próbowała otworzyć drzwi podczas lotu! Twierdzi, że namówił ją do tego Jezus

2022-12-02 13:00

Do groźnego incydentu doszło na pokładzie samolotu Amerykańskich linii lotniczych, Southwest Airlines. Jedna z pasażerek była bardzo agresywna i próbowała otworzyć drzwi podczas lotu. Kobieta twierdziła, że, do tego czynu namówił ją Jezus.

Agresywna pasażerka w samolocie

Do groźnego i nietypowego incydentu doszło podczas lotu z Houston do Ohio. Na pokładzie samolotu Southwest Airlines, musiano obezwładnić 34-letnią Elom Agbegninou, która w trakcie lotu wielokrotnie próbowała otworzyć drzwi samolotu. W trakcie lotu kobieta wstała ze swojego miejsca i skierowała się na tył samolotu. Steward zwrócił jej uwagę, że jeśli chce skorzystać z toalety, może to zrobić, ale w innym razie powinna wrócić na miejsce. Kobieta nie miała jednak zamiaru iść do toalety, przepchnęła stewarda i zaczęła szarpać za klamkę od drzwi. Samolot znajdował się wówczas około 11 000 metrów nad poziomem morza i otworzenie drzwi do kadłuba mogłoby skończyć się tragicznie. Na szczęście otworzenie drzwi maszyny w trakcie lotu jest trudne ze względu na różnicę ciśnień między wnętrzem kabiny a otoczeniem.

Kobieta kilkukrotnie próbowała dotrzeć do drzwi, w trakcie jednej z prób na pomoc stewardessom i stewardom ruszył zaniepokojony całą sytuacją pasażer. Mężczyzna próbował pomóc w odciągnięciu od drzwi szalonej 34-latki. Wściekła Agbegninou rzuciła się na mężczyznę i ugryzła go w udo. Kobieta zacisnęła mocno zęby na nodze mężczyzny i mimo próśb nie zamierzała puścić. Po jakimś czasie nogę mężczyzny oswobodzono siłą, a pogryziony pasażer po awaryjnym lądowaniu trafił do szpitala.

Jak przyznała agresywna pasażerka, drzwi do samolotu kazał otworzyć jej sam Jezus. Zbadaniem tego nietypowego incydentu zajmuje się obecnie Federalne Biuro Śledcze. Elom Agbegninou została oskarżona o napaść oraz ingerencję w pasażerów i członków załogi.

Awantura w Sejmie! Klaudii Jachirze zabrano telefon. Jest nagranie!