Jurek Owsiak

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS

31. Finał WOŚP 2023. Najciekawsze aukcje gwiazd przyciągają duże pieniądze

2023-01-03 16:56

31. Finał WOŚP odbędzie się już 29 stycznia 2023 roku. Kilka tygodni wcześniej ruszyły aukcje na platformie Allegro, które również wspomogą zbiórkę pieniędzy na walkę z sepsą. Przyjrzeliśmy się propozycjom gwiazd, z których skorzystają wpłacający najwyższe kwoty. Co w tym roku wystawili znani i lubiani?

Finał WOŚP 2023 - aukcje gwiazd

31. Finał WOŚP zagra pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". Środki standardowo będą zbierane do puszek i do internetowych skarbonek. Duża część środków będzie również pochodziła z aukcji na platformie Allegro, gdzie swoje fanty wystawiają także liczne gwiazdy.

Sprawdziliśmy, kto zdecydował się już zaproponować coś od siebie oraz co dokładnie oferuje licytującym. Sprawdźcie w naszej galerii, co wystawili m.in. Iga Świątek, Andrzej Grabowski oraz Grzegorz Krychowiak.

Czytaj również: 31. Finał WOŚP 2023 już 29 stycznia. Co będzie się działo w Warszawie?

Wygrał licytację na WOŚP. Spacer po Powązkach z Pawłem, wielkim fanem Janosika
Źródło: 31. Finał WOŚP 2023. Najciekawsze aukcje gwiazd przyciągają duże pieniądze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE