Nintendo Switch

i

Autor: Nintendo

Nintendo

Nintendo Switch 2 ma zadebiutować w marcu 2025 r. Wyciekły informacje na temat konsoli

2024-03-13 7:38

Jeśli tak jak my czekacie na nowe Nintendo Switch 2 i macie dosyć oczekiwania, to wygląda na to, że przynosimy dla was dobre informacje. Według redakcji Nikkei, Nintendo Switch 2 ma zadebiutować w marcu 2025 roku, przy okazji dostarczając sporo nowych gier.

Nintendo Switch 2 zadebiutuje w bezpiecznym okresie

Japońska redakcja Nikkei ujawniła w nowym raporcie, że następna konsola japońskiej firmy, która rzekomo miała zostać wydana w tym roku, ale niedawno została przesunięta na rok 2025, pojawi się w marcu przyszłego roku. Według raportu premiera na początku 2025 r. pozwoli Nintendo zabezpieczyć solidny zapas konsol i dobrą ofertę premierową obejmującą „popularne tytuły”.

Czytaj też: Nintendo Switch 2 z ujawnioną pierwszą grą? Brak oficjalnej zapowiedzi konsoli nie jest problemem

Według informatorów oficjalna premiera Nintendo Switch 2 w marcu 2025 r. ma duży sens, nawet pod względem finansowym, ponieważ konsola miałaby zostać wypuszczona na rynek w bieżącym roku finansowym. Co więcej, oryginalny Switch również został pomyślnie wydany w marcu, więc Nintendo prawdopodobnie jest pewne tej właśnie daty.

Aktualnie niewiele wiadomo o samym Nintendo Switch 2, jednak plotek w Internecie jest naprawdę sporo. Te zebraliśmy w obszernym artykule, w którym możecie przeczytać o przewidywanych specyfikacjach, możliwościach, planach firmy oraz wyglądzie konsoli. Oczywiście pamiętajcie, żeby wszystkie niepotwierdzone doniesienia traktować z przymrużeniem oka.

Rowerzyści opanowali miasto! Za nami kolejny przejazd Bydgoskiej Masa Krytycznej

Nintendo QUIZ — Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier?

Pytanie 1 z 10
Co to za postać?
Toad