LEGO Technic McLaren

i

Autor: LEGO

LEGO

LEGO Technic Ultimate na klimatycznym zwiastunie. Zestaw McLaren! „Zbuduj legendę”

2024-07-09 8:34

Najnowszy trailer w mediach społecznościowych zwiastuje nadejście kolejnego zestawu z serii LEGO Technic Ultimate. Tym razem fani zasiądą za sterami McLarena, o którym wiadomo już nieco więcej.

LEGO Technic McLaren

LEGO opublikowało zwiastun nowego modelu LEGO Technic McLaren, którego premiera ma nastąpić wkrótce. Ze zwiastuna nie wiele można wywnioskować, ponieważ nowy zestaw szybko znika z ekranu - podobnie jak przedstawiony samochód w rzeczywistości. Prócz tego, że McLaren będzie pomarańczowy, co ciekawe, jak zauważył FalconBricks, kiedy szukasz w Internecie frazy LEGO Technic Ultimate, oficjalny sklep wyświetla kolekcję czterech ciężkich modeli, co nie ma sensu w przypadku pojazdu McLarena.

Czytaj też: LEGO Technic na 2024 r. z fantastycznymi zestawami. Tylko dla dorosłych! Ogromne konstrukcje

Zamiast tego zespół LEGO Technic być może w końcu zastosuje odpowiednią, ale mylącą nazwę swojej kolekcji supersamochodów w skali 1:8, obejmującej obecnie 42056 Porsche 911 GT3 RS, 42083 Bugatti Chiron, 42115 Lamborghini Sián FKP 37 i 42143 Ferrari Daytona SP3.

Wracając do McLarena, najprawdopodobniej samochód w klockowej wersji obejrzymy jeszcze w tym miesiącu, chyba, że LEGO odejdzie od swojej strategii udostępniania zwiastuna kilka dni przed ujawnieniem zestawu.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?