Technologie

Galaxy S24 i iPhone 15 z nowym rywalem od Google. Firma szykuje się na wielką premierę

2024-03-28 8:32

Dokładnie 27 marca dokładnie przyjrzeliśmy się nadchodzącemu Pixelowi 9. Choć byliśmy pewni planów Google’a co do nowego telefonu, wygląda na to, że firma ma w planach na ten rok coś specjalnego. Najwyraźniej w 2024 r. otrzymamy model Pixela 9 Pro XL.

Pixel 9 Pro XL zawojuje rynek w 2024 roku?

Najnowsze przecieki mówią nam, że Google przygotowało na 2024 r. kilka wariantów swojego flagowego modelu z serii Pixel 9. Mowa tutaj o wariacie Pro i Pro XL. Co ciekawe, już teraz spekuluje się o rzekomych problemach dla potencjalnych klientów, którzy będą chcieli nabyć jeden z telefonów Google.

Czytaj też: Galaxy S24 i Pixel 8 podzieliły się świetną funkcją ze starszymi telefonami. Sprawdź, czy też ją masz

Mianowicie wraz z wprowadzeniem na rynek serii Pixel 8 Google udostępnił niektóre funkcje aparatu wyłącznie w wariancie Pro, mimo że oba telefony korzystają z tego samego sprzętu. Miejmy jednak nadzieje, że wraz z premierą serii Pixel 9 Google nie będzie kontynuował tej samej procedury, ponieważ byłoby to sprzeczne z ideą dostarczania czegoś, czym ludzie są zainteresowani. Dodatkowo standardowy Pixel 9 i wariant Pro będą miały identyczne wymiary, a Pro XL ma być większym wariantem.

O tajemniczym Pixelu 9 Pro XL nie wiadomo zbyt wiele, ale biorąc pod uwagę to, jak wkrótce będzie przebiegać Google I/O 2024, być może dowiemy się o nowych telefonach znacznie więcej. Premiera smartfona ma nastąpić jeszcze w tym roku, gdzieś w okolicach październiku.

Co zamiast Airpods i JBL w 2024? Lista najlepszych tanich słuchawek dousznych

QUIZ: iPhone czy Samsung? Który telefon bardziej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Jaki jest Twój wiek?