Zusje po walce z Lil Masti wylądowała w szpitalu z rozwaloną twarzą. Jej wygląd szokuje!

2022-06-05 14:45
Zusje po walce z Lil Masti wylądowała w szpitalu z rozwaloną twarzą. Internauci w szoku!
Autor: screen Instagram: https://www.instagram.com/zusjeofficial2.0 Zusje po walce z Lil Masti wylądowała w szpitalu z rozwaloną twarzą. Internauci w szoku!

High League 3 przeszło do historii i ze względu na kilka elektryzujących pojedynków długo zostanie w pamięci internautów. Robert Burneika sam sobie zrobił kontuzję, Marcin Dubiel pokazał serce do walki, a Ewa Brodnicka powoli i cierpliwie punktowała swoją rywalkę. W głowach kibiców MMA jest też pojedynek pomiędzy Zusje a Lil Masti. Tuż po nim Kamila Smogulecka wylądowała w szpitalu.

Zusje wchodząc do oktagonu zawsze daje z siebie wszystko. W toczonych przez siebie pojedynkach robi wrażenie zawodniczki, która nie boi się ciosów swoich rywalek i przyjmuje je bez okazywania nawet odrobiny grymasu bólu. Tak było podczas krwawego starcia na Fame MMA 6 z Martą Linkiewicz i tak też było podczas trzeciej odsłony gali High League. Dziewczyna, która w przeszłości wystąpiła w teledysku Donatana zmierzyła się z Anielą Bogusz, którą znacie bardziej jako Lil Masti. Uważana przez widzów królową freak-fightów nie dała szans Zusje od początku kontrolując tę walkę. Kamila Smogulecka przyjęła kilkadziesiąt ciosów, które totalnie rozbiły jej twarz. Najbardziej ucierpiała lewa strona, która szybko zaczęła puchnąć.

HIGH League 3 WYNIKI: walka Załęcki - Kubiszyn odwołana, rozkwaszona twarz Zusje i pech Burneiki

High League 3 LIVE - RELACJA ONLINE 4.06.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

Zusje - walka na High League 3

Walka Zusje na High League 3 to jeden z najbardziej ekscytujących pojedynków w ostatnim czasie, jeśli chodzi o gale freak-fightowe. Niewątpliwie jednak najbardziej ciekawe i trzymające w napięciu starcie pomiędzy kobietami. Zusje mocno oberwała, ale cały czas była gotowa do walki. Gdyby była czwarta runda, to niewątpliwie by do niej weszła. 

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?

Zusje w szpitalu po walce

Kamila Smogulecka pomimo mocno obitej twarzy była zadowolona z pojedynku jaki dała. Najbardziej ucieszyła się, że tak doświadczona zawodniczka, jaką jest Lil Masti jej nie pokonała w pierwszej rundzie:

Bardzo dobrze się czuję po tej walce. Jak mogłam się czuć po walce z królową freak-fightów. Jestem zadowolona, trenowałam miesiąc, a jakbym trenowała więcej, to bym sobie lepiej poradziła. Już niedługo kolejna walka. 

- powiedziała Smogulecka. Tuż po tej walce wylądowała w szpitalu. Zgodnie z zasadami zawodnik po walce musi się poddać rutynowym badaniom, czy nie doszło do wewnętrznych uszkodzeń. Pomimo zmasakrowanej twarzy, Karolina Smogulecka wciąż była w dobrym nastroju, co potwierdza poniższe wideo.

High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

Jak widać na przykładzie Zusje, sporty walki to nie zabawa.

Podobnie, jak wojsko. Sprawdził to Albert w swojej WKRĘTARCE. Posłuchajcie!

Listen to "Poligon" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze