Zusje po walce z Lil Masti wylądowała w szpitalu z rozwaloną twarzą. Internauci w szoku!

i

Autor: screen Instagram: https://www.instagram.com/zusjeofficial2.0 Zusje po walce z Lil Masti wylądowała w szpitalu z rozwaloną twarzą. Internauci w szoku!

Zusje po walce z Lil Masti wylądowała w szpitalu z rozwaloną twarzą. Jej wygląd szokuje!

2022-06-05 14:45

High League 3 przeszło do historii i ze względu na kilka elektryzujących pojedynków długo zostanie w pamięci internautów. Robert Burneika sam sobie zrobił kontuzję, Marcin Dubiel pokazał serce do walki, a Ewa Brodnicka powoli i cierpliwie punktowała swoją rywalkę. W głowach kibiców MMA jest też pojedynek pomiędzy Zusje a Lil Masti. Tuż po nim Kamila Smogulecka wylądowała w szpitalu.

Zusje wchodząc do oktagonu zawsze daje z siebie wszystko. W toczonych przez siebie pojedynkach robi wrażenie zawodniczki, która nie boi się ciosów swoich rywalek i przyjmuje je bez okazywania nawet odrobiny grymasu bólu. Tak było podczas krwawego starcia na Fame MMA 6 z Martą Linkiewicz i tak też było podczas trzeciej odsłony gali High League. Dziewczyna, która w przeszłości wystąpiła w teledysku Donatana zmierzyła się z Anielą Bogusz, którą znacie bardziej jako Lil Masti. Uważana przez widzów królową freak-fightów nie dała szans Zusje od początku kontrolując tę walkę. Kamila Smogulecka przyjęła kilkadziesiąt ciosów, które totalnie rozbiły jej twarz. Najbardziej ucierpiała lewa strona, która szybko zaczęła puchnąć.

HIGH League 3 WYNIKI: walka Załęcki - Kubiszyn odwołana, rozkwaszona twarz Zusje i pech Burneiki

High League 3 LIVE - RELACJA ONLINE 4.06.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

Zusje - walka na High League 3

Walka Zusje na High League 3 to jeden z najbardziej ekscytujących pojedynków w ostatnim czasie, jeśli chodzi o gale freak-fightowe. Niewątpliwie jednak najbardziej ciekawe i trzymające w napięciu starcie pomiędzy kobietami. Zusje mocno oberwała, ale cały czas była gotowa do walki. Gdyby była czwarta runda, to niewątpliwie by do niej weszła. 

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?

Zusje w szpitalu po walce

Kamila Smogulecka pomimo mocno obitej twarzy była zadowolona z pojedynku jaki dała. Najbardziej ucieszyła się, że tak doświadczona zawodniczka, jaką jest Lil Masti jej nie pokonała w pierwszej rundzie:

Bardzo dobrze się czuję po tej walce. Jak mogłam się czuć po walce z królową freak-fightów. Jestem zadowolona, trenowałam miesiąc, a jakbym trenowała więcej, to bym sobie lepiej poradziła. Już niedługo kolejna walka. 

- powiedziała Smogulecka. Tuż po tej walce wylądowała w szpitalu. Zgodnie z zasadami zawodnik po walce musi się poddać rutynowym badaniom, czy nie doszło do wewnętrznych uszkodzeń. Pomimo zmasakrowanej twarzy, Karolina Smogulecka wciąż była w dobrym nastroju, co potwierdza poniższe wideo.

High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

Jak widać na przykładzie Zusje, sporty walki to nie zabawa.

Podobnie, jak wojsko. Sprawdził to Albert w swojej WKRĘTARCE. Posłuchajcie!

Listen to "Poligon" on Spreaker.