Autor: High League Wyniki wszystkich walk High League 28.08.2021. Kto wygrał na High League 1? [WYNIKI]

2021-08-28 23:50

Wyniki wszystkich walk High League 28.08.2021 - kto wygrał na pierwszej gali? Czy Lexy Chaplin pokonała Natsu? A może to obecna członkini Teamu X okazała się lepsza? Niewątpliwie te i inne pytania pojawiają się w głowie osób, które zapomniały lub po prostu nie mogły oglądać wydarzenia, za które odpowiada Malik Montana. Jeśli tak się stało, to pędzimy z ratunkiem i serwujemy wyniki wszystkich walk w jednym miejscu!

1. Wyniki wszystkich walk High League 28.08.2021

Wyniki wszystkich walk High League 28.08.2021 NA ŻYWO znajdziecie w tym miejscu. Kto wygrał na High League 1? Wyniki są zaskakujące? Czy częściej to sędziowie decydowali o wygranej, czy jednak to bohaterowie gali przeciągali szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Wyniki High League NA ŻYWO 28 sierpnia 2021 poznacie w tym miejscu. Jeśli z różnych powodów i przyczyn nie możecie oglądać gali High League live PPV to właśnie w tym miejscu poznacie rezultaty starć. Waszej uwadze polecamy również High League 2021 live online minuta po minucie. Relacja tekstowa przyda się wielu osobom. Głównymi gwiazdami pojedynku wieczoru są gwiazdy, które z Teamem X mają sporo wspólnego. Po jednej stronie oktagonu pojawi się Lexy Chaplin, a po drugiej stronie Natalia Karczmarczyk, którą bardziej znacie jako Natsu! Jak wyglądają wyniki High League 28 sierpnia 2021? Przekonajcie się poniżej.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

Amadeusz Ferrari NOKAUTUJE TRENERA Bonusa BGC. BÓJKA na ważeniu HIGH LEAGUE

Wyniki wszystkich walk High League 28.08.2021

Wyniki wszystkich walk High League 28 sierpnia 2021 poznacie w tym miejscu. Dodatkowo damy Wam znać, w jaki sposób doszło do zwycięstwa pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Oprócz Lexy Chaplin i Natsu, w okrągłej klatce pojawi się jeszcze Lil Masti i Ewa Brodnicka, Bonus BGC oraz Japczan, a dodatkowo będziecie świadkami pierwszego w historii MMA pojedynku zawodników niskorosłych.

Wyniki wszystkich walk High League 28 sierpnia 2021 NA ŻYWO

• Jakub Nowaczkiewicz (1-0) vs Przemysław "Kolar" Kolarczyk (0-1)

Zwycięzcą jest Kuba Nowaczkiewicz. Wygrana po przerwaniu lekarskim w przerwie miedzy I a II rundą.

• Jakub "Carlito" Olewiński (0-1) vs Maciej "Big Jack" Jarema (1-0)

HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

BIG JACK wygrywa walkę z CARLITO - zwycięstwo przez TKO w II rundzie!

• Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (1-0) vs Sebastian "Bunio" Szabunio (0-1) vs Kamil Kossakowski (0-1)

LUKAS TV zwycięzcą walki! - Najpierw Bunio i Lukas TV walczyli, by wyeliminować Kossakowskiego, to się udało, a później zmierzyli się w pojedynku 1vs1.

• Josef Bratan (1-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-1)

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą jest Josef Bratan!

• Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-5) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (1-0)

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą walki jest Jakub Japczan Piotrowicz! Piąta porażka Bonusa BGC!

• Adrian "Medusa" Salamon (2-0) vs Maciej Rataj (1-2)

Zwycięzcą walki po w trzeciej rundzie przez poddanie drogą kimury jest Adrian Medusa Salamon!

• Aniela "Lil Masti" Bogusz (3-0) vs Ewa Brodnicka (1-0)

Zwyciężczynią walki w drugiej rundzie przez TKO jest Aniela Lil Masti Bogusz!

• Lexy Chaplin (1-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-1)

Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężczynią walki jest Natalia Natsu Karczmarczyk!

Malik Montana powinien zawalczyć na High League?