HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

i

Autor: High League HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

2021-08-29 0:07

High League 1 live - wyniki na żywo 28 sierpnia 2021 emocjonują polskich internautów. Kto wygrał na High League 2021? Czy Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk poradziła sobie z Lexy Chaplin? A może to była członkini Teamu X była górą? Jak wyglądała walka Medusa vs Rataj? Jak podczas High League 28.08.2021 poradziły sobie kobiety, które dały sobie ostro popalić podczas konferencji prasowych i ceremonii ważenia, czyli Lil Masti i Ewa Brodnicka Jak wyglądały wszystkie walki na High League 1? Jeśli nie możecie oglądać High League 1 PPV to przygotowaliśmy dla was doskonałą alternetywę, w postaci relacji minuta po minucie. Dzięki High League 1 online będziecie bardzo dokładnie poinformowani o tym, co się dzieje w okrągłych klatkach w trójmiejskiej Ergo Arenie. Relacja na żywo z HIGH LEAGUE LIVE czeka już na was!

HIGH LEAGUE 1 LIVE 28.08.2021 - WYNIKI WALK ONLINE z myślą o osobach, które nie mogły oglądać gali podrzucamy w tym miejscu. Kto wygrał na High League 2021? Wyniki walk na High League 1 były jednogłośne czy raczej to sędziowie musieli podejmować decyzję? Czy wyniki walk High League 28 sierpnia 2021 zaskakują? Jeśli ktoś nie może oglądać High League live PPV, to mamy dla niego dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy dla was High League live na żywo relację minuta po minucie. Za jej sprawą poznacie wszystkie wyniki walk High League 28.08.2021, dowiecie się, co powiedzieli po walce zawodnicy, a także zobaczycie dokładnie, jak wyglądały poszczególne walki na HL 28 sierpnia 2021. Łącznie zobaczymy osiem hitowych pojedynków, w tym oczywiście starcie wieczoru pomiędzy Lexy Chaplin, a Natsu, czyli Natalią Karczmarczyk. Godzina walki Lexy Chaplin - Natsu nie jest tajemnicą i już teraz warto przygotować się na ten pojedynek. Uwaga kibiców, podczas High League live online skupiona będzie także na starcie pomiędzy Lil Masti a Ewą Brodnicką. Pomiędzy tymi zawodniczkami mocno iskrzyło, w czasie konferencji prasowych, rundek i ceremonii ważenia. Uwagę przyciągnie również walka Medusa vs Rataj. Nasza relacja High League online 28 sierpnia to również ogłoszenie kolejnych bohaterów federacji, koncerty i być może ogłoszenie daty High League 2. Jeśli nie możecie oglądać High League 2021 PPV, bo jesteście na przykład w pracy, to bądźcie razem z nami!

High League 2021 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na High League 28.08.2021?

High League 2021 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO [RELACJA ONLINE 28.08.2021]

19:25

Czołem! Witamy i zapraszamy na pierwszą w historii galę High League. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Radia ESKA i ESKA.pl. Jeśli nie możecie oglądać go na żywo w internecie, to polecamy uwadze relację minuta po minucie. To W TYM MIEJSCU dowiecie się, kto wygrał i jak zakończyły się poszczególne walki! 

Wracamy za chwilę! Bądźcie z nami! :)

19:32

Wszystko już gotowe. Za chwilę zaczynamy oficjalnie High League 2021!

19:59

Jeśli jeszcze nie widzieliście, to zobaczcie zwiastun gali High League 1. Za minutę zaczynamy!

20:00

8 walk, 17 zawodników. Wszystkie walki będą trwać 3 minuty, a przerwy 1,5 minuty. Zaczynamy. Czas na pierwszą walkę!

20:05

OFICJALNIE ZACZYNAMY GALĘ HIGH LEAGUE 1! Gospodarzem wydarzenia jest Arkadiusz Pan Pawłowski.

20:10

Czas na pierwszą walkę tego wieczoru!

 • Kuba Nowakiewicz - Przemysław Kolarczyk


20:13

W czasie High League PPV wszystkie pojedynki skomentuje duet Artur Kornik Sowiński i Dominik Durniat!

20:15

Obaj panowie już w oktagonie. Czas na pierwszą walkę na High League!

 • Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław "Kolar" Kolarczyk (0-0)

20:20

Kolarczyk rozpoczął pojedynek od frontkicka. Nowaczkiewicz, który jest faworytem publiczności, zachowuje jednak od początku bezpieczny dystans. Zadał kilka ostrych ciosów, które zachwiały Kolarem, ale ostatecznie nie powaliły go na deski. Kuba Nowaczkiewicz minutę przed końcem pokazał środkowy palec swojemu rywalowi. Niesportowe zachowanie zawodnika. Po chwili ruszył do przodu, ale drugi raz wybronił się Kolarczyk. 30 sekund przed końcem pierwszej rundy Nowaczkiewicz coraz bardziej nacierał na swojego rywala.

Koniec pierwszej rundy.

20:23

KONIEC WALKI!

 • Kolarczyk kulał na nogę. Przy zawodniku pojawił się lekarz, który nie pozwolił na dokończenie pojedynku. Zwycięzcą starcia jest Kuba Nowaczkiewicz.

20:28

W klatce pojawił się Mr. Polska, który rozmawia zawodnikami.

 • Kuba Nowaczkiewicz: od początku mieliśmy plan, by wywierać presję. Dziękuję swojemu terapeucie i lekarzowi prowadzącemu, że wszystko odbyło się bez kontuzji. Dziękuję za wsparcie. Mam taką prośbę. Przemek chciał zrobić show. Odpuście mu i dajcie mu drugą szansę. Może drugi raz zaprezentuje się lepiej.
 • Przemysław Kolarczyk: - Dostałem kilka kopnięć na kolano. Coś mi przeskoczyło w kolanie, nie dałem rady. Na początku był plan, ale nie wyszło ustrzelenie go. Wydaje mi się, że zasłużyłem na drugą walkę.

20:38

 • Malik Montana: - Gala jest wyprzedana, z tego co mi wiadomo. Jestem bardzo zadowolony, z całej organizacji. Na tę chwilę nie mamy planu na gołe pięści, ale to może okazja albo konflikty między zawodnikami stworzą taką walkę. Wczorajsze konflikty powiem szczerze nie mam żadnych zastrzeżeń. Ludzie domagają się dymów. Mają do mnie pretensje, że czasami je powstrzymuję. Np. dymy niskorosłych, ale przerwałem to, bo dziwnie się na to patrzyło jak dla mnie. Nie hamowałem tych dymów i widzieliście, co się działo podczas ceremonii ważenia. Dużo obowiązków z galą, muzyką i innymi rzeczami. Na chwilę obecną w przyszłym tygodniu bardziej regularne treningi powrócą. A czy pojawię się w klatce? To się kiedyś okaże. 

20:44

Czas na wielkie otwarcie premierowej gali High League 2021! 

Oto walki, jakie jeszcze dziś odbędą się w trójmiejskiej Ergo Arenie:

 1. Jakub "Carlito" Olewiński (0-0) vs Maciej "Big Jack" Jarema (0-0)
 2. Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs Sebastian "Bunio" Szabunio (0-0) vs Kamil Kossakowski (0-0)
 3. Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)
 4. Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)
 5. Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
 6. Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
 7. Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)

20:48

Ceremonia otwarcia High League 2021, a w tle leci megahit Blinding Lights od The Weeknd.

20:53

High League rozpoczęło się naprawdę mocnym uderzeniem. Nic dziwnego, że pojawiły się ciarki!

20:55

Czas na drugą walkę dzisiejszego wieczoru! Pierwsza w historii walka niskorosłych w MMA!

 • Jakub "Carlito" Olewiński (0-0) vs Maciej "Big Jack" Jarema (0-0)


20:57

ZACZYNAMY walkę Big Jack - Carlito!

21:04

Carlito zaczął mocno od boksu. Nie robiło to jednak wrażenia na Big Jacku, który cały czas starał się obalić swojego rywala. Było sporo dynamicznych akcji i główną rolę odgrywa kondycja.

Wyrównana pierwsza runda!

21:06

 • Druga runda walki Big Jack - Carlito

Obaj mocno zmęczeni. Trafił ciosem Carlito Big Jacka, a ten padł, ale chwilę później się podniósł. Mocne są ciosy Big Jacka, dopchnął swojego rywala do siatki, obalił i zaczął uderzać po twarzy swojego rywala. Sędzia kilka razy krzyknął: - broń się, broń się, bo przerwę. Nie było reakcji i BIG JACK nokautuje swojego o dwa centymetry wyższego przeciwnika.

21:10

BIG JACK wygrywa walkę z CARLITO - zwycięstwo przez TKO w II rundzie!

21:11

Big Jack: - Byłem przygotowany tylko na parter. Na nic więcej. W czasie tej walki cały czas byłem pewny swojej wygranej. Chciałem wygrać i wygrałem. Zaskoczył mnie, bo myślałem, że umie więcej boksu.

Carlito: - Wygrał lepszy, co mogę powiedzieć. Pewność siebie mnie zgubiła. Nie doceniłem go po prostu. Dobrze się wytrenował i już.

21:13

 • Trzecia walka High League 28 sierpnia 2021! Trzech zawodników - każdy na każdego

Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs Sebastian "Bunio" Szabunio (0-0) vs Kamil Kossakowski (0-0)

21:16

Zaczynamy trzecią walkę tego wieczoru. To pierwsza walka w historii pomiędzy trzema zawodnikami na zasadach każdy na każdego!

21:27

I runda walki: Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Sebastian "Bunio" Szabunio vs Kamil Kossakowski

 • Walka rozpoczęła się od ataku Bunia i Lukasa TV na Kamila Kossakowskiego. Dwóch na jednego. Bronił się Kossakowski przypadkowo uderzył Lukasa TV ten padł i walka przeniosła się do parteru. Wytrwał ostre ataki dwóch na jednego, Kossakowski!

21:28

II runda walki: Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Sebastian "Bunio" Szabunio vs Kamil Kossakowski

 • Druga runda ponownie zaczęła się od ataków dwóch na jednego. Gwizdy w Ergo Arenie, że panowie starają się za wszelką cenę wyeliminować Kossakowskiego. Walka zakontraktowana 1vs1vs1 a tymczasem oglądaliśmy pojedynek 2vs1. Sędziowie ponieśli walkę do stójki i próbował wykorzystać to Kossakowski. Ruszył na Bunia i trafił go prawym ciosem. Sędzia przerywa pojedynek po kilku kolanach w głowę Kossakowskiego i odpada on z pojedynku.

Teraz czas na starcie Bunio vs Lukas TV. Ruszył do ataku Wdowiak, powalił przeciwnika i druga runda zakończyła się w parterze.

21:36

III runda walki: Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Sebastian "Bunio" Szabunio vs Kamil Kossakowski

 • Od początku trzeciej rundy próbował obalić swojego rywala Lukas TV. Bunio jednak mocno utrzymywał się na nogach. Walka przez większość czasu była w klinczu. Panowie mocno zmęczeni. Minutę przed końcem pojedynku Bunio próbował uderzyć w głowę rywala, ale przestrzelił. 50 sekund do końca, Lukas TV powalił swojego rywala, był na dosiadzie i konsekwentnie, ale lekko obijał głowę rywala. 15 sekund przed końcem pojedynku sędzia przerwał pojedynek.

LUKAS TV zwycięzcą walki!

21:44

Lukas TV: - Kurna, normalnie. Dobrze był przygotowany chłop. Mnie wkurzył tym swoim zachowaniem na konfie. Nie lubię cwaniakowania i wywyższania się. Było mi obojętne, co będzie dalej. Czuję, że wygrana jest wygrana.

Kamil Kossakowski: - Dziękuję wam, bo dzięki wam wiem, że wygrałem. Mega dziękuję za wsparcie. Dla mnie to było frajerstwo. Prawie jednego znokautowałem. To dzięki wam, dziękuję wam wszystkim! Podjąłem walkę 8 dni temu, dałem z siebie wszystko. Było ich dwóch. Trudno.

Malik Montana: - Za to jaką formę pokazałeś, masz do wyboru z kim walczysz na drugiej edycji, mordo.

Bunio: - Planowałem od razu ruszyć na Kamila, bo kozaczył w hotelu. Kłamał, że trenuje kilka dni, a trenował kilka dni. Co kozaczysz Kamil?

21:45

Czwarta walka na High League 28 sierpnia 2021! Rap vs YouTube

 • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)

21:53

RUNDA I: Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)

Rusza od razu Josef Bratan. Powalił swojego rywala po kilku sekundach i zaczął obijać głowę rywala. Starał się kleić do przeciwnika Cesarz, ale Bratan jest bezlitosny. Sędzia podnosi pojedynek na półtorej minuty przed końcem. Powtórka z rozrywki - tyle że Bratan mocno zapiął rękę na szyi Cesarza.Wyszedł z tego TikToker i dosiadł swojego rywala.

Koniec pierwszej rundy!

21:58

RUNDA II: Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)

Josef nie uczy się na błędach. Trzeci raz ruszył na swojego rywala, ale tym razem Cesarz przejął ciało rywala i bez problemu go obalił. Chwilę później panowie wstali, kilka sekund przed sobą uciekli i znów walka przeniosła się do parteru. Bystrzycki trzeci raz w tej walce łapał oddech z góry. Nie wiedział, jak ma zaatakować swojego rywala. Technicznie lepiej wygląda Bratan, który próbował zapinać ręce do duszenia.

Koniec II rundy! Punkty dla Cesarza Narcyza.

22:03

RUNDA III: Josef Bratan vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki 

Tym razem wolniej Josef Bratan rozpoczął rundę. Cesarz Narcyz ruszył po nogi rywala, a ten w parterze próbował założyć gilotynę. Cały czas w parterze pracował Bystrzycki i słuchał podpowiedzi narożnika. Nic się nie działo przez minutę w tej pozycji. Aż w końcu minutę przed końcem wyciągnął głowę Narcyz z rąk Bratana. Sędzia 40 sekund przed końcem poganiał Narcyza, by atakował.

KONIEC WALKI! Pierwszy werdykt sędziowski!

22:05

JEDNOGŁOŚNĄ DECYZJĄ SĘDZIÓW ZWYCIĘZCĄ WALKI: Josef Bratan - Cesarz Narcyz jest:

 • WYGRYWA JOSEF BRATAN!

22:08

Malik Montana o walce Josef Bratan - Cesarz Narcyz: szacun dla Was za dobrą walkę!

Cesarz Narcyz: - Przygotowuje się półtorej miesiąca. Nigdy w życiu nie walczyłem. Byłem na górze, w ostatniej rundzie pomyślałem, że przeleżę i myślałem, że wygram na punkty. Ale fajnie było. Mógłbym teraz walczyć z TikTokerem, który się napie*dala. Dziękuję Josefowi za walkę i była to moja pierwsza.

22:10

Przypomnienie walki Big Jack - Carlito

22:10

Piąta walka na High League 2021! 

 • Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)


22:20

I RUNDA: Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)

Walka rozpoczęła się od mocnych ataków ze strony obu zawodników. Ma przewagę wyższości Japczan, co widać od pierwszych sekund. Szukał cały czas miejsca lewą ręwą, ale wszystko lądowało na gardzie łazarskiego wojownika. Bonus wyczekuje, spokojny, opanowany i ładnie pracował na nogach. Coraz bardziej zmęczony Japczan atakami w powietrze.

Bonus 50 sekund przed końcem zwiększył swoją szansę, ruszył do ataku próbował obalić swojego przeciwnika. Japczan cały czas sprytnie się bronił aż w końcu 5 sekund przed końcem Bonus mógł udusić swojego przeciwnika!

22:24

II RUNDA: Piotr "Bonus BGC" Witczak vs Jakub "Japczan" Piotrowicz

Druga runda zaczęła się od ataków ze strony Bonusa BGC. Widzi, jak bardzo zmęczony jest jego rywal. W 2 minucie 30 sekundzie Japczan sklinczował pojedynek i łapał oddech. Próba gilotyny w stójce, ale odpuścił. Próbuje ciosami oswobodzić się łazarski wojownik. Udało się minutę przed końcem. 35 sekund przed końcem zraniony Bonus BGC mocnym uderzeniem, ale przetrwał, uciekł, natomiast Japczan wypompował się totalnie.

Koniec II rundy!

22:30

III RUNDA: Piotr "Bonus BGC" Witczak vs Jakub "Japczan" Piotrowicz

Szalenie zmęczony Japczan kontra zmęczony, ale mega zmotywowany Bonus BGC. Panowie rozpoczęli powoli. Ruszył krok po kroku Witczak. Okopuje nogi rywala i patrzy cały czas głęboko w oczy. Wyczekuje swojego rywala Japczan cały czas machając rękoma w powietrze. Nisko opuszczone ręce Piotrowicza, oddychał resztkami sił.

Bonus BGC boi się podejść, by nie zostać trafiony jednym ciosem. Wzmagała się publiczność ataków. Sędzia również poprosił mówiąc: Panowie dajcie z siebie wszystko.

KONIEC WALKI!

22:31

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą walki jest Jakub Japczan Piotrowicz! Piąta porażka Bonusa BGC!

22:35

Bonus BGC: - Byłem lepszy, nie pokazałem swoich umiejętności. Mogłem więcej tych ciosów zadawać. Pozdrawiam całą Ergo Arenę. Pełne trzy rundy, nie spanikowałem i lecę cały czas przed siebie! Gratuluję Japczanowi wygranej, widać, że dał całe serducho i zaproponowałbym rewanż Najmanowi na małych rękawicach.

Japczan: - Ćwiczyłem trzy miesiące i nie spodziewałem się, że wygram. To że jesteście i daliście mi wsparcie, to dzięki wam wygrałem. Kocham was!

22:39

Czas na szóstą walkę na High League 1! Ależ się tutaj dzieje!

 • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)


22:48

I RUNDA: Adrian "Medusa" Salamon vs Maciej Rataj

Pierwsza runda rozpoczęła się od badania ze strony obu zawodników. Obalenie ze strony Medusy, dosiad i w górze Salamon. Przeszedł do bocznej pozycji Medusa i po chwili ponownie wraca do dosiadu. Pojawiły się pierwsze ciosy ze strony zawodnika będącego na górze. Pełna kontrola parteru.

Runda zdecydowanie wygrana przez Medusę, ale bez większych szaleństw.

22:53

II RUNDA: Adrian "Medusa" Salamon vs Maciej Rataj

Druga runda rozpoczęła się od próby pójścia w nogi przez Medusę. Zorientował się w tym Rataj. Chwilę później jednak stracił czujność i plan Salomona się powiódł. Wróciliśmy do partertu!

Adrian Salamon nie wyobrażał sobie, że tak dobrze będzie się bronić w parterze Maciej Rataj. Mało pracy ze strony Medusy w parterze, głównie szukanie opcji do efektownego poddania przeciwnika.

Druga runda zakończona!

22:57

III RUNDA: Adrian "Medusa" Salamon vs Maciej Rataj

40 sekund do przodu trzeciej rundy szedł Maciej Rataj. Medusa cały czas się cofał i wyczekiwał swojego rywala. W końcu Adrian Salamon ruszył na rywala i próbował sprowadzić walkę do parteru.

Medusa mocno zmęczony i dał się sprowadzić do parteru. Kontrolował jednak w parterze i założył swojemu rywalowi kimurę! Maciej Rataj przegrywa!

22:58

ZWYCIĘZCĄ WALKI W TRZECIEJ RUNDZIE PRZEZ PODDANIE DROGĄ KIMURY JEST:

 • Adrian "Medusa" Salamon

Adrian Medusa Salamon: - Rataj przepraszam za tę bombę na ważeniu. Emocję wzięły górę. Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie!

 

23:01

Występ muzyczny: Diho, Bibić, Alberto i Josef Bratan - Szyby

23:07

Czas na co-main event wieczoru High League 2021!

 • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)


23:18

I RUNDA: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Ewa Brodnicka

Walka rozpoczęła się od wejścia w nogi Brodnickiej. Po kilkunastu sekundach mamy parter. Cały czas pracowała Brodnicka i próbowała zrzucić z siebie Lil Masti. Sędzia zatrzymał czas i odjął punkt Brodnickiej za wsadzenie palców w oczy i w nos swojej rywalki.

Panie wróciły do parteru. Lil Masti w dosiadzie dała kilka celnych ciosów i obiła mocno głowę oponentki. Runda wygrana na dwa punkty przez Anielę Bogusz!

23:23

II RUNDA: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Ewa Brodnicka

Druga odsłona walki rozpoczęła się od dystansowania przez Lil Masti. W 2:22 minucie próba wejścia w nogi Brodnickiej, ale wybroniła się mistrzyni boksu. Druga próba nastąpiła na 2 minuty przed końcem drugiej rundy i znów się obroniła. Ewa Brodnicka ewidentnie chce walczyć w stójce, ale dobrze ucieka z trudnych parterowych pozycji. Wysoko ręce w gardzie trzyma Lil Masti. Boi się mocnych bokserskich ciosów ze strony Brodnickiej. Wszystkie uderzenia zablokowane.

23:26

III RUNDA: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Ewa Brodnicka

Ostatnia, trzecia runda rozpoczęła się od agresywnych ruchów ze strony Lil Masti. 2 minuta 30 sekunda walka przeniosła się do parteru. Młotkowe ciosy obijały głowę mistrzyni w boksie. Ręka zablokowana, nie było jak się bronić. I koniec walki!

Lil Masti wygrywa z Ewą Brodnicką!

23:28

Nie ma rozmów z zawodniczkami. Zeszły z oktagonu!

23:30

Czas na walkę wieczoru High League 1!

 • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)

23:33

Natalia Natsu Karczmarczyk weszła do klatki do hitu God is A Woman od Ariany Grande. Natomiast Lexy Chaplin wybrała hit Humble od Kendricka Lamara.

23:38

RUNDA I: Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk

Walka wieczoru rozpoczęła się od kopnięć ze strony Lexy. Frontalne uderzenia nogą trafiały w rywalkę. Natsu natomiast śmiało do przodu, kilka razy znalazła drogę do twarzy rywalki. Mocne prawe ciosy ma Karczmarczyk, chociaż po półtorej minucie bardziej czerwona była twarz obecnej członkini Teamu X. Minutę przed końcem pierwszej rundy walka przeniosła się do parteru. Natsu z góry uderzała swoją rywalkę, a Lexy biodrem próbowała ją wypchnąć.

Lexy cały czas coś mówiła do swojej rywalki. Wyrównany pojedynek w pierwszej rundzie!

23:43

RUNDA II: Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk

Druga runda rozpoczęła się od ciosów lewej ręką ze strony Lexy Chaplin. Dostała w twarz Natsu, ale cały czas pewna swoich umiejętności szła do przodu. W pewnym momencie świetnie zapaśniczo poszła w nogi rywalki i ponownie obserwowaliśmy Youtuberki w parterze. Lexy nie radzi sobie w parterze z ciężarem przeciwniczki. Mimo prób męczyła się próbując zrzucić ją ze swoich nóg. Minutę przed końcem Natsu pojawiła się w dosiadzie i zaczynała obijanie twarzy przeciwniczki. Dużo ciosów młotkowych na twarzy Lexy Chaplin, ale koniec drugiej rundy! 

Lexy Chaplin uratował gong sędziego. Za chwilę trzecia runda!

23:48

RUNDA III: Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk

Ostatnia runda ostatniej walki na High League rozpoczęła się od uderzeń ze strony obu zawodniczek. Imponuje szybkością Natsu, co również zaskoczyło Lexy Chaplin. 1 minutę 50 sekund kilka celnych ciosów zadała Karczmarczyk, które zraniły byłą członkinię Teamu X. Mocną siłę ma Natsu w prawej ręce, uciekała cały czas jej rywalka.

30 sekund do końca, wypompowana już Natsu, a zamroczona Lexy Chaplin. Obie chcą cały czas atakować. Piękna walka ze strony zawodniczek. BRAWO!!!

Koniec walki!

23:50

Natsu mimo, że miała mniejszy zasięg to cały czas szła do przodu.

23:51

Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężczynią walki jest Natalia Natsu Karczmarczyk!

23:54

Natalia Natsu Karczmarczyk: - Chciałam na wstępie bardzo podziękować mojemu trenerowi Piotrkowi, trenerce Zosi, całemu teamowi, moim bliskim i rodzicom. Bez was na pewno bym nie dała rady. Chciałam podziękować Lexy Chaplin, że udało się zawalczyć i ta walka odbyła się w szacunku.

Lexy Chaplin: - Natalia była lepsza, gratulacje dla niej, wygrała i tyle w temacie. Wiedziałam, że Natalia będzie chciała mnie obalać. Udawało jej się to.

23:55

High League się kończy, a już wkrótce druga odsłona wydarzenia. Norbert Dis Gierczak ogłoszony zawodnikiem High League: - Wydaje mi się, że słabo byłoby kogoś wywoływać teraz do walki. Z mojej strony macie obiecane, że zobaczycie wyjątkowy performance.

00:09

Dziękujemy za obecność, podczas pierwszej gali High League! Sprawdzajcie najnowsze newsy o kolejnej edycji na ESKA.pl!

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

High League 2021 - zawodnicy

Na miesiąc przed galą High League znaliśmy już pełną kartę walk! Malik Montana, szef ligi, przygotował wielkie niespodzianki. 28 sierpnia w Ergo Arenie kibice obejrzą osiem pojedynków, z czego dwa będą absolutną nowością w świecie sportów walki! Konfrontacją otwierającą galę będzie starcie Jakuba Nowaczkiewicza (0-0) z Przemysławem "Kolarem" Kolarczykiem (0-0). Już podczas środowej konferencji prasowej panowie pokazali, że zrobią wszystko, aby stać się nowymi gwiazdami walk influencerów. Doświadczenie będzie po stronie Nowaczkiewicza, który ma za sobą pojedynki w ALMMA. Szło mu tam świetnie nokautował swoich rywali. Można być jednak pewnym, że "Kolar", ze swoim charakterem i determinacją, zrobi wszystko, żeby go pokonać!

High League 2021 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [LISTA]

Historię napiszą niskorośli - Big Jack i Carlito, czyli Maciej Jarema (0-0) i Jakub Olewiński (0-0). Będzie to pierwsza taka walka w polskich mieszanych sztuk walki! Dla Malika Montany dwaj zawodnicy w klatce to jednak za mało! Do rozpiski High League dołączono pojedynek trzech, każdy na każdego! Zmierzą się Łukasz Lukas TV Wdowiak (0-0), Sebastian "Bunio" Szabunio (0-0) i Kamil Kossakowski (0-0). Lukas TV to jeden z najpopularniejszych pranskterów. Bunio i Kossakowski słyną z TikToka. Jednocześnie informujemy, że na jedną z przyszłych gal High League przesunięto pojedynek z udziałem Piotra czuuXa Czupryna (0-0).

Przypomnijmy, że w walce wieczoru zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji. W serwisie HighLive.tv w sprzedaży jest już dostęp do PPV na galę High League. Dostęp do transmisji kosztuje od 24,99 zł. Bilety na pierwszą galę High League

High League 2021 - karta walk, walki

 • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)
 • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
 • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
 • Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)
 • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)
 • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs Sebastian "Bunio" vs Kamil Kossakowski [WALKA TRZECH ZAWODNIKÓW]
 • Maciej "Big Jack" Jarema - Jakub "Monte Carlito" Olewiński
 • Kuba Nowakiewicz - Przemysław Kolarczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE