HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

i

Autor: High League HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

2021-08-29 0:07

High League 1 live - wyniki na żywo 28 sierpnia 2021 emocjonują polskich internautów. Kto wygrał na High League 2021? Czy Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk poradziła sobie z Lexy Chaplin? A może to była członkini Teamu X była górą? Jak wyglądała walka Medusa vs Rataj? Jak podczas High League 28.08.2021 poradziły sobie kobiety, które dały sobie ostro popalić podczas konferencji prasowych i ceremonii ważenia, czyli Lil Masti i Ewa Brodnicka Jak wyglądały wszystkie walki na High League 1? Jeśli nie możecie oglądać High League 1 PPV to przygotowaliśmy dla was doskonałą alternetywę, w postaci relacji minuta po minucie. Dzięki High League 1 online będziecie bardzo dokładnie poinformowani o tym, co się dzieje w okrągłych klatkach w trójmiejskiej Ergo Arenie. Relacja na żywo z HIGH LEAGUE LIVE czeka już na was!

HIGH LEAGUE 1 LIVE 28.08.2021 - WYNIKI WALK ONLINE z myślą o osobach, które nie mogły oglądać gali podrzucamy w tym miejscu. Kto wygrał na High League 2021? Wyniki walk na High League 1 były jednogłośne czy raczej to sędziowie musieli podejmować decyzję? Czy wyniki walk High League 28 sierpnia 2021 zaskakują? Jeśli ktoś nie może oglądać High League live PPV, to mamy dla niego dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy dla was High League live na żywo relację minuta po minucie. Za jej sprawą poznacie wszystkie wyniki walk High League 28.08.2021, dowiecie się, co powiedzieli po walce zawodnicy, a także zobaczycie dokładnie, jak wyglądały poszczególne walki na HL 28 sierpnia 2021. Łącznie zobaczymy osiem hitowych pojedynków, w tym oczywiście starcie wieczoru pomiędzy Lexy Chaplin, a Natsu, czyli Natalią Karczmarczyk. Godzina walki Lexy Chaplin - Natsu nie jest tajemnicą i już teraz warto przygotować się na ten pojedynek. Uwaga kibiców, podczas High League live online skupiona będzie także na starcie pomiędzy Lil Masti a Ewą Brodnicką. Pomiędzy tymi zawodniczkami mocno iskrzyło, w czasie konferencji prasowych, rundek i ceremonii ważenia. Uwagę przyciągnie również walka Medusa vs Rataj. Nasza relacja High League online 28 sierpnia to również ogłoszenie kolejnych bohaterów federacji, koncerty i być może ogłoszenie daty High League 2. Jeśli nie możecie oglądać High League 2021 PPV, bo jesteście na przykład w pracy, to bądźcie razem z nami!

High League 2021 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na High League 28.08.2021?

High League 2021 - zawodnicy

Na miesiąc przed galą High League znaliśmy już pełną kartę walk! Malik Montana, szef ligi, przygotował wielkie niespodzianki. 28 sierpnia w Ergo Arenie kibice obejrzą osiem pojedynków, z czego dwa będą absolutną nowością w świecie sportów walki! Konfrontacją otwierającą galę będzie starcie Jakuba Nowaczkiewicza (0-0) z Przemysławem "Kolarem" Kolarczykiem (0-0). Już podczas środowej konferencji prasowej panowie pokazali, że zrobią wszystko, aby stać się nowymi gwiazdami walk influencerów. Doświadczenie będzie po stronie Nowaczkiewicza, który ma za sobą pojedynki w ALMMA. Szło mu tam świetnie nokautował swoich rywali. Można być jednak pewnym, że "Kolar", ze swoim charakterem i determinacją, zrobi wszystko, żeby go pokonać!

High League 2021 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [LISTA]

Historię napiszą niskorośli - Big Jack i Carlito, czyli Maciej Jarema (0-0) i Jakub Olewiński (0-0). Będzie to pierwsza taka walka w polskich mieszanych sztuk walki! Dla Malika Montany dwaj zawodnicy w klatce to jednak za mało! Do rozpiski High League dołączono pojedynek trzech, każdy na każdego! Zmierzą się Łukasz Lukas TV Wdowiak (0-0), Sebastian "Bunio" Szabunio (0-0) i Kamil Kossakowski (0-0). Lukas TV to jeden z najpopularniejszych pranskterów. Bunio i Kossakowski słyną z TikToka. Jednocześnie informujemy, że na jedną z przyszłych gal High League przesunięto pojedynek z udziałem Piotra czuuXa Czupryna (0-0).

Przypomnijmy, że w walce wieczoru zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji. W serwisie HighLive.tv w sprzedaży jest już dostęp do PPV na galę High League. Dostęp do transmisji kosztuje od 24,99 zł. Bilety na pierwszą galę High League

High League 2021 - karta walk, walki

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs Sebastian "Bunio" vs Kamil Kossakowski [WALKA TRZECH ZAWODNIKÓW]
  • Maciej "Big Jack" Jarema - Jakub "Monte Carlito" Olewiński
  • Kuba Nowakiewicz - Przemysław Kolarczyk