Wersow BIJE SIĘ z Lexy Chaplin! Dziewczyna Friza mocno oberwała

2022-01-27 9:07
Wersow BIJE SIĘ z Lexy Chaplin! Dziewczyna Friza mocno oberwała
Autor: screen z filmu na YouTube: LEXY UCZY MNIE MMA! / YouTube.com/WERSOW Wersow BIJE SIĘ z Lexy Chaplin! Dziewczyna Friza mocno oberwała

Mieliśmy już walkę Lexy Chaplin z Natalią Karczmarczyk. W czasie walki na High League okazało się, że lepsza jest obecna członkini Teamu X, czyli Natsu. A teraz internauci zobaczyli nieoficjalne starcie pomiędzy Wersow a Lexy Chaplin! Kto okazał się lepszy? Jak wyglądał pojedynek i dlaczego do niego doszło? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Wersow bije się z Lexy Chaplin
  2. Wersow i Lexy Chaplin - walka

Wersow bije się z Lexy Chaplin i to absolutny hit jeśli chodzi o początek 2022 roku w internecie! Takiej bitwy pomiędzy tymi gwiazdami nikt się nie spodziewał. Jednak dziewczyna Friza mocno oberwała, w czasie tego pojedynku, co przyznała podczas jednej z relacji w mediach społecznościowych. Zresztą widać to na filmikach, które udostępniła. Oglądając je można stwierdzić, iż Weronika Sowa zdecydowanie ma szczęście, że starcie odbyło się w boksie, a nie w formule MMA, w której jej rywalka, była członkini Teamu X czuje się naprawdę bardzo dobrze. Dlaczego Wersow i Lexy Chaplin postanowiły spotkać się ze sobą w oktagonie? Nie chodzi o kłótnie pomiędzy tymi gwiazdami.

Kiedy jest High League 2022? Kto walczy i o której godzinie?

Wersow kiedyś i dziś

Wersow bije się z Lexy Chaplin

Narzeczona Karola Wiśniewskiego postanowiła zaczerpnąć rad bardziej doświadczonej, w sportach walk, koleżanki. Zdecydowała się nauczyć kilku kluczowych ciosów i przekonać się na własnej skórze, co to znaczy stanąć w okrągłej klatce. Odcinek z treningu pojawił się na kanale Wersow w serwisie YouTube 25 stycznia 2022. Wtedy dokładniej przekonaliśmy się, czego nauczyła się młoda Youtuberka.

Wersow i Lexy Chaplin - walka

Walka Wersow z Lexy Chaplin to duże zaskoczenie dla fanów, którzy śledzą poczynania tych gwiazd w internecie. Być może, to właśnie Lexy Chaplin walcząca dla High League przygotowuje Weronikę Sowę do debiutu we freak-fightowej federacji MMA? Przekonajcie się, jak poradziła sobie Wersow oglądając materiał poniżej: 

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć prawdziwą walkę Wersow z Lexy Chaplin?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze