Kiedy jest High League 2022? Kto walczy i o której godzinie?

2022-02-04 12:18
Kiedy jest High League 2022? Kto walczy i o której godzinie?
Autor: Aleksandra Sędek / High League Kiedy jest High League 2022? Kto walczy i o której godzinie?

High League 2 zbliża się wielkimi krokami. Wraz z galą odpowiedzi na ważne pytania. Dowiemy się, czy Lexy Chaplin zmażę plamę porażki z Natsu i wygra z Fagatą, czy Mini Majk będzie na drodze do mistrzostwa w kategorii osób niskorosłych oraz czy Pashabiceps ujawni swój talent w MMA. Kto walczy na drugiej odsłonie gali? O której godzinie start wydarzenia? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Kiedy jest High League 2022? DATA
  2. High League 2 - WALKI

Kiedy jest High League 2022? Kto walczy i o której godzinie? Dwa podstawowe pytania zadają sobie osoby, które dopiero teraz zorientowały się, że zbliża się jedna z najciekawszych gal z udziałem znanych gwiazd internetu. Internautów elektryzuje pojedynek, w którym udział weźmie była gwiazda Teamu X, czyli Lexy Chaplin. Młoda Youtuberka przegrała walkę w debiucie i teraz będzie chciała poprawić swoją sytuacje, jeśli chodzi o bilans w MMA. Zadanie nie będzie łatwe, bo jej rywalką jest Agata Fąk, znana bardziej jako Fagata. Jednak to nie koniec emocjonujących zestawień. Zobaczymy także walkę niskorosłych oraz sportowe starcie pomiędzy Jarosławem Jarząbkowskim a Michałem Owczarzakiem. Data High League 2 została ujawniona już dawno. Według wielu osób to idealny termin, by odwiedzić Kraków i oglądać walki na żywo.

High League 2 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na galę 5.02.2022? [CENA]

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Kiedy jest High League 2022? DATA

High League 2 na żywo to duża dawka uniesień, a wszystko za sprawą ośmiu pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo! Gala odbędzie się wieczorem, 5 lutego 2022 w Krakowie. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Wtedy też rozpocznie się High League 2 stream na żywo.

High League 2 - WALKI

Kto walczy na High League 5.02.2022? Karta walk to osiem pojedynków z udziałem znanych osobistości. Wśród nich walka wieczoru, czyli starcie Jarosława Jarząbkowskiego z Michałem Owczarzakiem. Oto pełna karta walk High League 2:

  • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski - Michał Owca WK Owczarzak
  • Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin
  • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Maciej Big Jack Jarema
  • Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki
  • Maciej Zony Zoniuk - Norbert Dis Gierczak
  • Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak
  • Kuba Nowaczkiewicz - Hubert Dredziasty Węzka
  • Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina
Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze