Tomek Góral Adamek - Kasjusz Don Kasjo Życiński: WALKA na FAME! Kiedy i gdzie kupić bilety?

i

Autor: FAME MMA Tomek Góral Adamek - Kasjusz Don Kasjo Życiński: WALKA na FAME! Kiedy i gdzie kupić bilety?

STARCIE WIECZORU NA NARODOWYM

Tomek Góral Adamek - Kasjusz Don Kasjo Życiński: WALKA na FAME! Kiedy i gdzie kupić bilety?

2024-07-08 16:11

O gali FAME 22 na PGE Narodowym robi się coraz głośniej. Fani z ogromnym zaciekawieniem czekają na następne ogłoszenia federacji, która dziś zapowiada prawdziwą petardę. Legendarny pięściarz Tomasz “Góral” Adamek podejmie rękawice z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim, który przez wielu uznawany jest za najlepszego freaka w formule bokserskiej.

Spis treści

  1. Fame MMA 22 - BILETY

Debiut Tomasza Adamka w federacji FAME okazał się ogromnym sukcesem. Góral po trzech bardzo emocjonujących rundach pokonał Patryka “Bandurę” Bandurskiego. Największa federacja freakfightowa w Europie ogłosiła, że przed byłym kilkukrotnym mistrzem świata kolejne wyzwanie. To będzie gratka dla fanów freaków, ale również sportów walk.

Fame MMA 22 - DATA, KARTA WALK, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 22?

Rywalem Górala będzie Kasjusz Życiński, który kilkukrotnie w federacji FAME pokazywał, że potrafi utrzeć nosa zawodowcom. Swego czasu Don Kasjo stoczył równy pojedynek z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parkiem, a nawet pokonał Marcina Wrzoska. Obie walki odbyły się w formule bokserskiej, podobnie jak starcie z Góralem (cztery rundy po trzy minuty). Na PGE Narodowym Kasjusza Życińskiego czeka najtrudniejsza walka w życiu, która zdecydowanie rozbudzi największy stadion w Polsce.

Krzysztof Rozpara o FAME MMA na PGE Narodowym

Fame MMA 22 - BILETY

Biletów coraz mniej! FAME 22 odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym. Gala już teraz wzbudza olbrzymie zainteresowanie, a wejściówki, aby zobaczyć to historyczne wydarzenie, rozchodzą się w bardzo szybkim tempie. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl.