tokio 2020

Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER/EastNews

Tokio 2020 - SIATKÓWKA. Kiedy i z kim następny mecz Polaków?

2021-08-01 20:29

Polacy w ostatnim meczu fazy grupowej pokonali Kanadę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, dzięki czemu polska reprezentacja wygrała grupę A na igrzyskach olimpijskich. Teraz Polaków czeka mecz ćwierćfinałowy! Kiedy i z kim następne starcie polskich siatkarzy? Najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie w artykule poniżej.

Tokio 2020 - SIATKÓWKA. Kiedy i z kim następny mecz Polaków? Godzina i data kolejnego meczu, zastanawia coraz więcej osób. Igrzyska Olimpijskie w Tokio trwają w najlepsze, a Polacy mają na swoim koncie dwa medale. Srebro w wioślarstwie zdobyły Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann, natomiast złoto w świetnym stylu zdobyła sztafeta mieszana 4X400m - Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Kajetan Duszyński. Nie można pominąć w tym miejscu również polskich siatkarzy, którzy radzą sobie na boisku znakomicie! W nocy z soboty na niedzielę 1 sierpnia rozegrali mecz z Kanadą, który wygrali. W pierwszym reprezentacja Polski pokonała Kanadę 25:15. Drugi set nie był już taki prosty, ale w końcówce nasi siatkarze odrobili straty wygrywając kolejnego seta 25:21. Ostatni set również należał do Polaków, którzy wygrali go 25:16.

Igrzyska TOKIO 2020. Dyscypliny, które można trenować samemu | ESKA XD - Fit vlog #27

Tokio 2020. Polska - Francja [DATA, GODZINA, TRANSMISJA]

Zawodnicy Vitala Heynena w znakomitym stylu zakończyli zmagania w grupie. W swoim ostatni meczu wygrali z Kanadą 3:0 i co ciekawe, było to ich czwarte zwycięstwo w piątym spotkaniu. Teraz czeka ich kolejne starcie, tym razem z Francją. Kiedy i o której zagrają mecz? Gdzie oglądać transmisję? Data jest już znana! Mecz Polska - Francja zostanie rozegrany we wtorek 3 sierpnia 2021 roku o godzinie 14.30 czasu polskiego. Transmisja jak zawsze będzie dostępna w TVP1 oraz na EuroSport 1.