Real Madryt

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Real Madryt - Szachtar Donieck. Kiedy mecz w Warszawie?

Szachtar - Real Madryt w Warszawie: kiedy jest mecz Ligi Mistrzów 2022? [DATA, GODZINA]

2022-10-05 14:51

Szachtar - Real Madryt to mecz, który będzie dużym wydarzeniem dla Warszawy. Jedna z dwóch najlepszych drużyn z Hiszpanii zmierzy się z ekipą z Ukrainy. Spotkanie zostanie rozegrane na jednym ze stadionów w stolicy naszego kraju. Wiele osób zastanawia się, kiedy się odbędzie. Mamy dla was datę meczu.

Szachtar - Real Madryt to mecz, o którym będzie dużo się mówić. Kluby z Ukrainy i Hiszpanii zmierzą się w spotkaniu w ramach Ligi Mistrzów 2022/2023. Będzie to rewanż za mecz, który 5 października odbył się na stadionie Santiago Bernabeu. Drugie starcie nie odbędzie się jednak w Ukrainie. Powodem jest oczywiście trwająca tam wojna. Z tego powodu obiektu udzieli Polska. Real Madryt zmierzy się z Szachtarem Donieck na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie, czyli na tak zwanym Stadionie Legi. Wielu kibiców będzie chciało udać się na ten mecz lub obejrzeć go w domu przed telewizorem. Kiedy się odbędzie? Sprawdź datę niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - stadiony w Katarze robią wrażenie! Tutaj zagrają najlepsi piłkarze świata [GALERIA]

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Szachtar - Real Madryt w Warszawie. Kiedy mecz? DATA

Mecz Szachtar - Real Madryt w Warszawie będzie rewanżem za spotkanie w Madrycie, które odbyło się 5 października 2022. Na drugie starcie klubów nie trzeba będzie długo czekać. Kluby z Ukrainy i Hiszpanii zagrają w Warszawie już we wtorek, 11 października br.

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek WTA Ostrawa 2022 - gdzie oglądać mecze Polki na żywo? Transmisja TV i ONLINE

Szachtar - Real Madryt w Warszawie. BILETY

Czy bilety na mecz Szachtar - Real Madryt na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie są jeszcze dostępne? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu kibiców. Okazuje się, że wejściówki są jeszcze w sprzedaży. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE