SOBOTA - FILIPEK: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020?

SOBOTA - FILIPEK: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020?
Autor: LUKASZ SOLSKI/East News SOBOTA - FILIPEK: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020?

Sobota - Filipek: wynik walki na Fame MMA 8 dla wielu osób będzie zaskoczeniem. Już przed starciem było wiadomo, ze raperzy mierzą się praktycznie w tej samej wadze i muszą popisać się umiejętnościami mieszanych sztuk walki. Jak wyglądało starcie? Kto wygrał? Przekonacie się wchodząc na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Sobota - Filpek: wynik walki na Fame MMA 8

Filip FILIPEK Marcinek - Michał SOBOTA Sobolewski: wynik walki na Fame MMA 8. Zastanawiacie się, kto wygrał na Fame MMA 8? Sobota czy Filipek? Popularny raper, który zasłynął między innymi z hitu Przepraszam wniósł na wagę 76,3 kilogramy. Natomiast raper, którego najpopularniejszy utwór to Dementor we współpracy z Tymkiem, waży 75,8 kilograma. Różnica wagi jest niewielka, więc wiadomo było, że w klatce liczyć się będzie szybkość, spryt i dynamika oraz celność uderzeń. Kto poradził sobie lepiej? Kto wygrał na Fame MMA 21 listopada 2020? Odpowiedź podrzucamy z myślą o osobach, które przegapiły hitowy pojedynek.

Sobota - Filpek: wynik walki na Fame MMA 8

Sobota - Filipek na Fame MMA 8 to walka, która nie była dla nikogo zaskoczeniem. Mówiło się od niej od kilku miesięcy, jednak Michał Sobolewski długo podejmował decyzję o debiucie w okrągłej klatce. Wynik walki Sobota - Filipek ujawniliśmy w okolicach godziny 00:00, ponieważ to trzecie od końca starcie w karcie walk. 

Zobacz: Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

  • I runda walki: Michał SOBOTA Sobolewski - Filip FILIPEK Marcinek

Walka rozpoczęła się od presingu ze strony Filipka. Raperzy praktycznie przez całą pierwszą rundą badali się i wyczekiwali swoich ataków.

  • II runda walki: Michał SOBOTA Sobolewski - Filip FILIPEK Marcinek

Druga runda rozpoczęła się najpirew od ataków Filipka a później ataków Soboty. Chwilę później walka przeniosła się do parteru. Od góry uderzeał Sobota i to on zyskał dodatkowy punkt od sędziów. Po 30 sekundach leżenia Filipek niespodziewanie przetoczył pojedynek na swoją korzyść i to on był od góry. Filipek jednak nie wykorzystał swojej dobrej pozycji i sędzia podniósł pojedynek do stójki. Sobota presingował swojego rywala do końca drugiej rundy.

III runda walki: Michał SOBOTA Sobolewski - Filip FILIPEK MarcinekRunda trzecia rozpoczęła się od ataków Soboty, ale dzielnie bronił się Filipek. Duże zmęczenie na twarzy Michała Sobolewskiego, ale nie potrafił tego wykorzystać Filip Marcinek. Sobota gonił Filipka, ale ten umiejętnie uciekał.

  • Wynik walki na Fame MMA 8: Michał SOBOTA Sobolewski - Filip FILIPEK Marcinek

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą starcia na punkty jest Filip FILIPEK Marcinek

ESKA XD EXTRA
Najnowsze