Punchdown 3 - Warszawski Dresik nie zawalczy. Kto go zastąpi 20.03.2021?

2021-03-19 13:50
Punchdown 3 - Warszawski Dresik nie zawalczy. Kto go zastąpi 20.03.2021?
Autor: PUNCH DOWN 3 BONUS BGC VS WARSZAWSKI DRESIK WALKA Z OCHRONĄ - STUDIO ROZWALONE DYMY Punchdown 3 - Warszawski Dresik nie zawalczy. Kto go zastąpi 20.03.2021?

Niespodziewana sytuacja nastąpiła w trakcie przygotowań do walki Punchdown 3. Warszawski Dresik miał zmierzyć się z Bonusem BGC. Fani tego pojedynku są zawiedzeni. Kto zastąpi Norberta Janeckiego?

Punchdown 3, to rywalizacja na zasadzie fazy pucharowej. W pojedynkach 1 na 1 należy uderzać przeciwnika na przemian w policzek z otwartej dłoni. O wygranej decydują knock-out lub werdykt sędziów. W pierwszej edycji do wygrania było 10 000 złotych, w kolejnej aż 20 000. Punchdown 3 odbędzie się pod tytułem THE WAR FROM WARSAW. Zwycięzca turnieju wróci do domu bogatszy o 30 000 złotych. W pojedynku wieczoru miał zmierzyć się Warszawski Dresik i Bogus BGC. Kto zastąpi Norberta Janeckiego?

Warszawski Dresik - kto to? Wiek, wzrost, prawdziwe imię, Bonus BGC, Instagram

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Punchdown 3 - Warszawski Dresik nie zawalczy. Kto go zastąpi?

To miało być starcie, na które czekali wszyscy fani Punchdownu. W trzeciej edycji mieliśmy obejrzeć pojedynek na policzkowanie pomiędzy Warszawskim Dresikiem a Bonusem BGC. Okazało się, że Janecki miał kontakt z osobą zakażoną COVID-19, przez co został objęty kwarantanną. Kto zastąpi Warszawskiego Dresika?

Bonus BGC - wiek, wzrost, Fame MMA, PunchDown, prawdziwe imię, dziecko, Instagram

Aktualnie organizatorzy Punchdown 3 poszukują zastępstwa za Warszawskiego Dresika. Jak tylko pojawi się informacja, kto zmierzy się 20.03.2021 z Bonusem BGC to poinformujemy Was w tym artykule.

Sonda
Anastasiya Yandaltsava vs. Esmeralda Godlewska. Która wygra??
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze