Bonus BGC - wiek, wzrost, Fame MMA, PunchDown, prawdziwe imię, dziecko, Instagram

2021-07-21 15:37 ek
Piotr Bonus BGC Witczak
Autor: Karolina Misztal/REPORTER/EastNews

Kim jest Bonus BGC? Jak zaczęła się jego kariera? Ile ma lat? Jak naprawdę się nazywa? Te pytania i nie tylko, zadaje sobie wiele osób. Bonus BGC to postać, która znana jest nie tylko w internecie, ale także w sporcie. Poznajcie go bliżej, czytając poniższy artykuł.

Spis treści

  1. Bonus BGC - wiek
  2. Bonus BGC - wzrost
  3. Bonus BGC - Fame MMA
  4. Bonus BGC - PunchDown
  5. Bonus BGC - High League
  6. Bonus BGC - dziecko
  7. Bonus BGC - Instagram

Bonus BGC - wiek, wzrost, Fame MMA, PunchDown, prawdziwe imię, dziecko, Instagram. Takich informacji najczęściej szukacie na jego temat. Kto to Bonus BGC? Pod pseudonimem, kryje się oczywiście Piotr Witczak. Mężczyzna to nie tylko zawodnik MMA, ale także internetowy celebryta. Ponadto wielki rozgłos przyniósł mu kilka lat temu kawałek Na Łazarskim rejonie. Kolejne piosenki i osiągnięcia przybliżały go do coraz większej sławy. Ponadto Bonus BGC był jednym z zawodników, który pojawił się w oktagonie Fame MMA aż 3 razy. Następnie internauci mogli zobaczyć go w nowej odsłonie, podczas PunchDown 3, gdzie pokonał Bodychrista, czyli Krzysztofa Ciesielskiego. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Jakub "Ptyś" Henke przed Punchdown 3. Czeka na STARCIE Bonusa BGC z Warszawskim Dresikiem

Bonus BGC - wiek

Ile lat ma Bonus BGC? Najprawdopodobniej mężczyzna urodził się w Poznaniu w 1989 roku, czyli w 2021 będzie świętować swoje 32. urodziny.

Bonus BGC - wzrost

Jakiego wzrostu jest Bonus BGC? Sportowiec jest dosyć wysoki, ponieważ mierzy około 180 cm wzrostu.

Bonus BGC - Fame MMA

Bonus BGC walczył w oktagonie Fame MMA aż trzy razy. Niestety za każdym razem odniósł porażkę. Podczas drugiej gali zmierzył się z Sebastianem 'Ztrolowanym' Nowakiem, podczas trzeciej z Szymon 'Taxi Złotówa' Wrzesień, natomiast podczas piątej odsłony walczył z Marcinem Najmanem. Co ciekawe, Bonus w starciu z Taxi Złotówą przegrał przez kontuzję, a z Marcinem Najmanem przez TKO w pierwszej rundzie.

Bonus BGC - PunchDown

Bonus BGC zawalczył  20 marca 2021 roku na gali PunchDown 3. Zawodnik pokochał Krzysztofa Bodychrista Ciesielskiego. 

Bonus BGC - High League

Bonus BGC pojawi się w oktagonie na pierwszej gali High League. Mężczyzna zmierzy się z Jakubem Piotrowiczem, który w sieci znany jest pod pseudonimem Japczan. Gala High League będzie miała miejsce 28 sierpnia 2021 roku.

Bonus BGC - dziecko

Bonus BGC jest szczęśliwym i dumnym tatą, co często pokazuje w social mediach. Ma synka Antosia, który jak tato kocha sport i chciały zostać w przyszłości piłkarzem.

Bonus BGC - Instagram

Bonus BGC jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub pseudonim. Oficjalne konto sportowca nosi nazwę @bonusbgc_official.

Najnowsze