Prime MMA - co to jest za federacja? Kto założył i o co chodzi?

2022-07-06 9:08
Prime MMA - co to jest za federacja? Kto założył i o co chodzi?
Autor: Prime MMA Prime MMA - co to jest za federacja? Kto założył i o co chodzi?

Prime MMA, czyli federacja, która zamierza namieszać na rynku freak-fightowych walk. Już pierwsze ogłoszenia mogą być dla wielu powodem do zaskoczenia. Co to jest Prime MMA? Kto założył i o co chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Prime MMA - co to jest?
  2. Prime MMA  - kto założył?

Prime MMA - co to jest za federacja? Zastanawiacie się, kto założył Prime MMA i o co chodzi? Nowa federacja mieszanych sztuk walk zamierza namieszać na rozrywkowo-sportowym rynku. Karta walk Prime MMA 2022, a tak naprawdę pierwsze ogłoszenia wywołały ogromne zamieszanie. Organizatorzy poinformowali, że na gali zawalczy Marek Kruszel, który ma już za sobą debiut w okrągłej klatce. Jego rywalem podczas pierwszej odsłony Prime MMA 2022 będzie Kamerzysta. Wiele osób śledzących internetowe poczynania tych panów wiedzą, jak ważne jest to starcie. Czym jeszcze zaskoczą osoby odpowiedzialne za nowe wydarzenie? 

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Pogadane Marcin Dubiel

Prime MMA - co to jest?

Prime MMA to kolejne wydarzenie, które sprawi, że emocje sięgną zenitu. To już kolejna federacja na polskim rynku, która organizuje walki pomiędzy znanymi celebrytami i gwiazdami internetu. Na razie dokładne zasady nie są znane, ale gdy tylko pojawi się więcej szczegółów na pewno damy Wam znać.

Prime MMA  - kto założył?

Kto założył Prime MMA? Jak wynika z Krajowego Rejestru Sądowego, Prime Show MMA ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Właścicielami są Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba, czyli osoby, które na co dzień są związane z organizacją FEN. W czasie konferencji prasowej okazało się, że jednym z włodarzy jest również Kasjusz Życiński, czyli Don Kasjo.

Sonda
Prime MMA - czy będziesz oglądać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze